پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : جابجايي نوزادان در بيمارستان ميناب در دست بررسي
یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 16:54 کد خبر:35671
رئيس بيمارستان حضرت ابوالفضل(ع) ميناب، گفت: طي روزهاي اخير خبري مبني بر جابجايي نوزاد در بيمارستان ميناب در حال انتشار بوده كه اين موضوع در حال بررسي است.

محمد مورخ در گفت‌وگو با ايسنا با اعلام جزئيات اين خبر، اظهار كرد: طي روزهاي اخير خبري مبني بر جابجايي نوزاد در بيمارستان ميناب در حال انتشار است كه اين موضوع در حال بررسي است.
 
رئيس بيمارستان حضرت ابوالفضل(ع) ميناب، افزود: اين موضوع در دستور كار قرار دارد و پيرو پيگيري‌هاي صورت گرفته، اقدامات بعد از تولد اعم از دستبند زدن بر روي دست نوزادان با نهايت دقت انجام شده ولي با توجه به اينكه بعد از گذشت يك ماه و نيم از تولد يكي از خانواده‌ها اين دعوي را داشته كه نوزاد متعلق به آن‌ها نيست، به خانواده‌هاي مدعي پيشنهاد انجام آزمايش DNA داده شد.
 
دكتر مورخ، خاطرنشان كرد: براي روشن شدن دقيق اين موضوع بايد از هر دو نوزاد و خانواده آزمايش DNA گرفته شود كه در صورت اثبات اين دعوي، خانواده‌ها مي‌توانند از طريق مقامات مسئول دانشگاه علوم پزشكي اين موضوع را پيگيري كنند.
 
طي روزهاي اخير خبري مبني بر جابجايي 2 نوزاد در بيمارستان حضرت ابوالفضل(ع) ميناب در حال انتشار است كه رياست بيمارستان ميناب در گفت‌وگو با ايسنا به اين موضوع واكنش نشان داد.