پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : توسعه سواحل مكران وظيفه بعدي نيروي دريايي است
شنبه، 13 مرداد 1397 - 23:10 کد خبر:37427
معاون هماهنگ كننده ارتش جمهوري اسلامي ايران وظيفه بعدي نيروي دريايي ارتش را توسعه سواحل مكران عنوان كرد.

به گزارش جنوب ايران به نقل از ايسنا، دريادار حبيب الله سياري معاون هماهنگ كننده ارتش جمهوري اسلامي ايران در مراسم افتتاحيه ساختمان جديد بيمارستان گلستان نيروي دريايي ارتش اظهار داشت: هر جامعه اي كه مي خواهد سالم، پويا و متحرك باشد بايد بهداشت و درمان قوي داشته باشد.
 
وي افزود: در نيروهاي مسلح اهميت رسيدگي به بهداشت و درمان چند برابر است تا بتوانند به خوبي انجام وظيفه كنند. در قبل از انقلاب نيروي دريايي ارتش در تهران بيمارستان نداشت و بعد از انقلاب با تدبير امام خميني(ره) بيمارستان گلستان به نيروي دريايي واگذار شد و توانست با موفقيت و سربلندي دفاع مقدس را پشت سر بگذارد.
 
دريادار سياري ادامه داد: بعد از جنگ تحميلي وظيفه حضور در جزاير به ارتش و نيروي دريايي واگذار شد كه مسئوليت عظيمي بود و كار و تلاش بسياري انجام صورت گرفت تا بتوانيم ماموريت را به خوبي انجام دهيم.
 
معاون هماهنگ كننده ارتش وظيفه بعدي نيروي دريايي ارتش را توسعه سواحل مكران برشمرد و خاطرنشان كرد: در آنجا هم محروميت و كمبودهاي بسياري وجود داشت، اما امروز توسعه خوبي رخ داده و بيمارستان هايي در جاسك و بندر انزلي و بيمارستان كنارك هم با اعتبارات سفر فرماندهي معظم كل قوا در حال ساخت است.
 
وي تاكيد كرد: بايد از همه كساني كه تلاش كرده اند تا نيروي دريايي به اين جايگاه ويژه برسد تشكر كرد.