پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : احداث قطعات هنرمندان و ورزشكاران در آرامستان بندرعباس
سه شنبه، 20 شهریور 1397 - 10:11 کد خبر:37899
رئيس سازمان مديريت آرامستان شهرداري بندرعباس از اختصاص دو قطعه ديگر ازقطعات آرامستان بندرعباس به هنرمندان و ورزشكاران استان خبر داد.


به گزارش ايسنا، عليرضا بهمن‌نژادبندري با اعلام اين خبر گفت: براي تكريم بهتر جايگاه هنرمندان استان و شهر و با توجه به تكميل ظرفيت قطعه مفاخر آرامستان، جهت تدفين نام آوران،هنرمندان و ورزشكاران، زمين مورد نظر براي احداث دو قطعه پيش بيني، و عمليات اجرايي آن از اواسط شهريورماه آغاز گرديده است.
 
رئيس سازمان مديريت آرامستان شهرداري بندرعباس با اشاره به اينكه تدفين اين عزيزان در گذشته بصورت مشترك در يك قطعه  صورت مي‌پذيرفت، بيان كرد: با احداث اين دو قطعه، هنرمندان و ورزشكاران، بصورت جداگانه در قطعات اختصاصي خاكسپاري مي‌شوند.
 
وي با بيان اينكه اين قطعات به مساحت 7000 مترمربع، در ضلع شرقي آرامستان در حال آماده‌سازي است، ادامه داد: با احداث اين دو قطعه كه  ويژه هنرمندان و ورزشكاران مي‌باشد، مشكل تدفين براي سال‌هاي آينده مرتفع شده است.
 
بهمن‌نژاد بندري خاطرنشان كرد: در سال 1396 تعداد 16 نفر از هنرمندان استان به ديدار معبود شتافته و در قطعه مفاخر آرامستان بندرعباس به خاك سپرده شده‌اند.