سايت خبري و تحليلي جنوب ايران : مجوز ارتقاي قدرت موتورهاي شناورهاي صيادي حاصل پيگيري مجموع نمايندگان است
جمعه، 23 شهریور 1397 - 15:00 کد خبر:37948
عضو كميسيون عمران مجلس گفت: اختصاص مجوز ارتقاي قدرت موتور شناورهاي صيادي در خليج فارس و درياي عمان يك مطالبه عمومي از سوي صيادان بود كه مجموع نمايندگان استان دغدغه تحقق آن را داشتند.

به گزارش جنوب ايران به نقل از تابناك هرمزگان، حسين هاشمي تختي با اشاره به دغدغه صيادان در زمينه ارتقاي موتور شناورهاي صيادي و تصميم اخير شوراي امنيت كشور در اين باره، عنوان كرد: اين مصوبه حاصل پيگيري مجموعه نمايندگان استان‌هاي ساحلي جنوب كشور بوده است.
 
 
وي افزود: دو بار در قالب نشست‌هاي كميسيوني و همچنين در ديدار با وزير كشور، بر اهميت تجديدنظر در مجوز قدرت موتور شناورهاي صيادي تأكيد كردم و همچنين در نشست كميسيون عمران با وزير جهادكشاورزي نيز كه با هدف بررسي مشكلات صبادان جنوب برگزار شد نيز اين دغدغه را مورد پيگيري قرار داديم.
 
عضو كميسيون عمران مجلس با بيان اين كه اگر چه شوراهاي تأمين برخي شهرستان‌ها اين مجوز را در طول زمان و بسته به شرايط منطقه‌اي تغيير داده بودند اما ما خواستار وحدت رويه‌اي در اين زمينه بوديم كه بحمدالله با مجوز اخير شوراي امنيت كشور، بوجود آمده است.
 
هاشمي تختي عنوان كرد: جسارت در تصميم‌گيري‌ها با هدف رفع مشكلات مردم يكي از نيازهاي جدي مديران امروز جامعه ما است كه مي‌تواند سرعت رفع مشكلات را افزايش و رضايتمندي مردم را ارتقا بخشد.