پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : اتمام پروژه‌ بيمارستان ستاره خليج فارس ظرف 20 ماه آينده
شنبه، 24 شهریور 1397 - 17:20 کد خبر:37962
مديرعامل شركت نفت ستاره خليج فارس گفت: اين پروژه در مدت ۲۰ ماه به اتمام مي رسد و اميدواريم تا پايان سال آينده شاهد افتتاح آن باشيم.

به گزارش جنوب ايران به نقل از موج، «محمدعلي دادور» در حاشيه بازديد از روند ساخت بيمارستان ستاره خليج فارس، بيان داشت:  اميدواريم با ساخت اين بيمارستان بتوانيم قدمي هر چند كوچك در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي خود برداريم.
 
 اتمام پروژه‌ي بيمارستان ستاره خليج فارس ظرف 20 ماه آينده
 
وي در تشريح اقدامات انجام شده تا به امروز در اين پروژه بيان داشت: مطالعات ژئوتكنيك انجام شده و با شروع طراحي پروژه، خاكبرداري نيز در حال انجام است.
 
مديرعامل شركت نفت ستاره خليج فارس  با بيان اين كه مناقصه فونداسيون و اسكلت بتني اين پروژه برگزار شده است، افزود: هزار تن ميلگرد موردنياز و حواله هزار تن سيمان را خريداري كرده ايم تا ضمن تسريع در انجام امور، پيشرفت پروژه نيز كمتر با چالش مواجه شود.
 
وي اظهار داشت: اين پروژه در مدت ۲۰ ماه به اتمام مي رسد و اميدواريم تا پايان سال آينده شاهد افتتاح آن باشيم.
 
دادور در پايان درباره سرنوشت درختان كهن سالي كه در محوطه بيمارستان شهيد محمدي قرار دارند و امكان دارد ساخت بيمارستان سبب قطع آنان شود، نيز گفت: به هيچ عنوان اجازه قطع درختان را نمي دهيم و تمهيداتي انديشيده شده تا با ترفندهايي اين درختان جابجا شوند و در گوشه اي ديگر از بيمارستان دوباره كاشته شوند.
 
به گزارش موج، بيمارستان ۲۶۴ تختخوابي ستاره خليج فارس در محوطه ي بيمارستان شهيد محمدي شهر بندرعباس واقع شده و شركت نفت ستاره خليج فارس ساخت آن را برعهده گرفته است.