پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : چراغ انديشه حسيني هرگز خاموش نخواهد شد/ تدبير انديشه حسيني سبب ماندگاري آن شد
پنجشنبه، 29 شهریور 1397 - 22:20 کد خبر:38011
به كوري چشم وهابيت فاسد، داعش خبيث كه مي خواهند اين چراغ خاموش شود ولي نمي‌دانند چراغي كه ايزد برافروزد در آن كس پف كند نتنها ريشش بلكه ريشه اش بسوزد.

نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان روز عاشورا را روز استكبار ستيزي در مقابل استكبارستيزان و دشمنان اسلام خواند و افزود: درس بزرگي مي‌توان از سالار شهيدان و مكتب عاشورا گرفت، درس استكبار ستيزي، درس نماز، تدبير و نظم است.
 
به گزارش جنوب ايران، نماز ظهر عاشورا به امامت ( آيت الله غلامعلي نعيم‌آبادي ) نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان ظهر امروز در بندرعباس برگزار شد.
 
 
آيت الله نعيم آبادي بعد از اقامه نماز ظهر عاشورا عنوان كرد: محقق آلماني بنام" ماربين" كتابي نوشته است بنام "سياست الحسينيه" كه در آن به خوبي نشان داده است سالار شهيدان اين حركت و قيام را چگونه  تدبير و مديريت كرد كه براي هميشه باقي مانده است.
 
آيت الله نعيم‌آبادي با بيان اين‌كه حركت و مكتب سالار شهيدان در نهايت تدبير و نظم انجام گرفته است اظهار كرد: كار بي تدبير فاني است و اثر آن به سرعت از بين مي‌رود، ولي  لحظه لحظه حركت سالار شهيدان با عالي ترين تدبير و مديريت انجام گرفته كه نتيجه آن اين عظمت ومحبوبيتي است كه در جهان پيدا كرده است.
 
نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان ادامه داد: وظيفه ما مسلمانان اين است كه با نظم، تدبير و نماز و فرياد در مقابل مستكبرين درس هاي لازم از كربلا بگيريم و خداوند توفيق بدهد شاگردان خوبي براي مكتب سالار شهيدان باشيم.
 
امام جمعه شهرستان بندرعباس خاطرنشان كرد: مردم شهر بندرعباس كه با حضور گسترده خود از صبح  روز عاشورا در سطح شهر به عزاداري پرداختند و درست زماني كه وقت نماز فرارسيد، عزاداري را تمام كرده و نماز ظهرعاشورا را خواندند، ضربه بسيار بزرگي به دشمنان اسلام زدند.
 
 
آيت الله نعيم‌آبادي عنوان كرد:  به كوري چشم وهابيت فاسد، داعش خبيث كه مي خواهند اين چراغ خاموش شود ولي نمي‌دانند چراغي كه ايزد برافروزد در آن كس پف كند نتنها ريشش بلكه ريشه اش بسوزد.
 
نماينده ولي فقيه در استان خاطرنشان كرد: در تاريخ جهان سابقه نداريم يك جمعيت بيست ميليوني با حركت عظيم خود در يك هدف مقدس زيارت حركت كنند، اما در سال قبل براي ما مسلمانان اتفاق افتاد گرچه بازهم اتفاق مي‌افتد تا سيه رو شود آن‌كه نتواند ديد.
 
آيت الله نعيم‌آبادي تاكيد كرد: ما تا هستيم از حسين(ع) دست بر نمي‌داريم، راه و مكتب و انقلابي كه بنام حسين(ع)و نشات گرفته از عاشوراي حسيني است يك لحظه از آن غفلت نمي‌كنيم.
 
 
ايسنا