پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : دستگاه‌هاي مسئول دنباله جنايتكاران را تعقيب و به پنجه قضايي بسپارند
شنبه، 31 شهریور 1397 - 20:28 کد خبر:38037
در پي حادثه تروريستي امروز صبح در اهواز كه به شهادت و زخمي شدن جمعي از مردم عزيزمان منجر شد حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي با تسليت به خانواده شهداي اين حادثه تلخ و تأسفبار تأكيد كردند.

به گزارش جنوب ايران، متن پيام رهبر معظم انقلاب اسلامي به شرح زير است:
 
بسمه‌تعالي
 
حادثه‌ي تلخ و تأسفبار شهادت جمعي از مردم عزيزمان در اهواز به دست تروريست‌هاي مزدور، يك بار ديگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ايران را آشكار ساخت. اين مزدوران قسي‌القلب كه به روي زن و كودك و مردم بيگناه آتش ميگشايند وابسته به همان مدعيان دروغگو و رياكارند كه پيوسته دم از حقوق بشر ميزنند. دل‌هاي پركينه‌ي آنان نميتواند تجلّي اقتدار ملي در نمايش نيرو‌هاي مسلح را تحمل كند. جنايت اين‌ها ادامه‌ي توطئه‌ي دولت‌هاي دست‌نشانده‌ي آمريكا در منطقه است كه هدف خود را ايجاد ناامني در كشور عزيز ما قرار داده‌اند. به كوري چشم آنان ملت ايران راه شرافتمندانه و افتخارآميز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه‌ي دشمني‌ها فائق خواهد آمد.
 
اينجانب تسلّا و همدردي خود را به خانواده‌هاي اين شهيدان عزيز عرض ميكنم و صبر و سكينه‌ي الهي را براي آنان و علوّ درجات براي شهيدان مسألت مينمايم. دستگاه‌هاي مسئول اطلاعاتي موظفند با سرعت و دقت دنباله‌هاي اين جنايتكاران را تعقيب كنند و آنان را به سرپنجه‌ي مقتدر قضائي كشور بسپارند.
 
 
سيّدعلي خامنه‌اي
۳۱ شهريور ۱۳۹۷