پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : آغاز فروش 53 هزار دستگاه از محصولات ايران خودرو از سه شنبه 3 مهرماه (+جزئيات)
یکشنبه، 1 مهر 1397 - 11:43 کد خبر:38042
افرادي كه در 18 ماه گذشته از ايران خودرو خريداري كرده اند، امكان ثبت نام در اين طرح را ندارند.

پيش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتي ايران خودرو به منظور صيانت از حقوق مصرف كنندگان نهايي و مديريت بازار، از روز سه شنبه سوم مهر ماه به صورت اينترنتي آغاز و طي شش روز اجرا مي شود.

به گزارش جنوب ايران، معاون مديرعامل در بازاريابي و فروش ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت: خودروهاي پژو 206 تيپ2 و 206 تيپ 5، پژو405جي ال ايكس ،سمند ال ايكس، سورن اي ال ايكس، رانا ،دنا و وانت آريسان در اين پيش فروش قابل عرضه است.

آغاز فروش 53 هزار دستگاه از محصولات ايران خودرو از سه شنبه (+جزئيات و اسامي خودروها)

مصطفي خان كرمي با اشاره به شرايط پيش فروش در اين طرح يادآور شد: در پيش فروش ويژه اين شركت، جهت جلوگيري از ترافيك مشتريان بر روي وب سايت فروش و اتلاف وقت و سرعت بخشيدن به فرآيند ثبت نام، كد ملي مشتريان بر اساس رقم سمت راست به شش گروه تفكيك مي شود و در هر روز فقط مشتريان با كد ملي تعيين شده مي توانند اقدام به ثبت نام كنند.

خان كرمي ادامه داد: بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته،دارندگان كد ملي با رقم سمت راست عدد 1 روز سه شنبه هفته جاري، كد ملي با رقم سمت راست اعداد 2 و 3 روز چهارشنبه هفته جاري، كد ملي با رقم سمت راست اعداد 4 و 5 روز پنج شنبه هفته جاري، كد ملي با رقم سمت راست اعداد 6 و 7 روز شنبه، كد ملي با رقم سمت راست اعداد 8 و 9 روز يكشنبه و كد ملي با رقم سمت راست عدد صفر روز دوشنبه هفته آينده مي توانند در طرح پيش فروش ثبت نام كنند.

وي تاكيد كرد: ظرفيت پيش فروش محصولات ايران خودرو در اين طرح بين روزهاي مختلف و كدملي هاي مختلف تسهيم شده است و اطمينان داده مي شود كه خودرو به دست مصرف كنندگان واقعي برسد.

معاون مديرعامل در بازاريابي و فروش ايران خودرو با اشاره به ديگر محدويت هاي طرح پيش فروش 53 هزار دستگاه محصولات اين شركت اظهار داشت: : ايران خودرو در اين راستا محدود نمودن ثبت نام براي خودرو اولي ها و يا افراد فاقد خودرو با اعتماد به مشتريان و تكميل فرم خود اظهاري را در برنامه قرار داده است

وي با تاكيد بر اين كه افرادي كه در 18 ماه گذشته از ايران خودرو خريداري كرده اند، امكان ثبت نام در اين طرح را ندارند، گفت : در اين ثبت نام علاوه بر شرايط محدود كننده قبلي، ليست كد ملي مشترياني كه در ثبت نام اخير شركت سايپا موفق به ثبت نام شده اند از شركت سايپا اخذ و امكان ثبت نام آنان وجود نخواهد داشت.

خان كرمي متذكر شد: شركت ايران خودرو به دنبال فروش خودرو به مصرف كننده حقيقي است و لذا در فرآيند ثبت نام اينترنتي مواردي مانند داشتن گواهينامه و عدم مالكيت خودرو در زمان ثبت نام بصورت خود اظهاري اخذ و در زمان تحويل خودرو بر اساس استعلام هاي لازم راستي آزمايي خواهد شد و در صورت اثبات خود اظهاري اشتباه،اصل وديعه در زمان تحويل عينا مسترد مي گردد.

معاون مديرعامل در بازاريابي و فروش ايران خودرو يادآور شد: در راستاي افزايش اعتماد مشتريان، گروه صنعتي ايران خودرو در وب سايت خود امكاني را ايجاد كرده است تا ليست مشترياني كه موفق به ثبت نام شده اند جهت عموم قابل مشاهده باشد.البته اين امكان با حفظ حريم شخصي افراد به صورت نمايش نام خانوادگي و چند شماره از كد ملي پس از 5 دقيقه از ثبت نام نهايي قابل رويت است.

گفتني است مشتريان مي توانند جهت ثبت نام در روز هاي مشخص شده به وب سايت فروش اينترنتي محصولات ايران خودرو به نشاني http://esale.ikco.irمراجعه كنند.