پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : پيام هاشمي تختي در پي درگذشت دبيري‌نژاد
یکشنبه، 8 مهر 1397 - 15:05 کد خبر:38118
هاشمي تختي:"دبيري نژاد" انساني با خدا و متعهد بود.

به گزارش جنوب ايران، نماينده حوزه انتخابيه بندرعباس ضمن تسليت درگذشت مرحوم مغفور ايوب دبيري نژاد از مديران پيشكسوت مطبوعاتي رسانه اي استان، گفت: اين مرحوم انساني با خدا و متعهد بود.
 
حسين هاشمي تختي در اين پيام ضمن تسليت درگذشت مرحوم مغفور ايوب دبيري نژاد اين ضايعه را به خانواده ايشان، فرزندان و بازماندگان وي تسليت و براي آن مرحوم علو درجات را از خداوند متعال خواستار شده است.
 
وي در بخش ديگري از اين پيام با بيان اينكه افرادي همانند دبيري نژاد در دهه هاي گذشته كار مطبوعاتي و رسانه اي خود را در شرايط سخت و با كمترين امكانات آغاز كردند، افزوده است؛ بي شك نتيجه تلاش هاي افراد كوشايي همانند دبيري نژاد، خودباوري و اعتماد به نفس براي حوزه رسانه اي و مطبوعاتي استان به دنبال داشته است، به نحوي كه اثرات پشتكار و ممارست هاي اين پيشكسوت مغفور را امروز همگان شاهد هستيم.
 
هاشمي تختي همچنين در بخش پاياني سخنان خود اين ضايعه را يك بار ديگر به بازماندگان آن مرحوم و خانواده رسانه‌اي استان هرمزگان تسليت و اظهار اميدواري كرده است، راه دبيري نژاد توسط مجموعه هاي رسانه اي كه از وي به يادگار مانده است، ادامه يابد.