پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : پاسخ تلويحي سرمربي شهرداري بندرعباس به بواشه عضو شوراي شهر
چهارشنبه، 25 مهر 1397 - 16:35 کد خبر:38233
آرش برهاني پس از كسب سومين پيروزي در ليگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌هاي كشور به همراه تيم شهرداري بندرعباس گفت: بازيكنانم بازي بسيار خوبي به نمايش گذاشتند و هر آنچه كه از آنها خواسته بوديم به خوبي در زمين اجرا كردند.

به گزارش جنوب ايران به نقل از فارس، سرمربي تيم فوتبال شهرداري بندرعباس بيان داشت: به سه امتياز اين ديدار نياز داشتيم و خدارا شكر مزد زحمات خودمان را گرفتيم.
 
برهاني گفت: در برخي از صحنه‌ها بازيكنانم با شكم سيري بازي كردند چون اگر دقت مي‌كردند مي‌توانستيم حداقل بازي را با نتيجه پرگل تر به پايان ببريم ولي با اين وجود از همه بازيكنانم راضي هستم و اميدوارم اين روند رو به پيشرفت ادامه داشته باشد تا هواداراني كه به ورزشگاه مي‌آيند خوشحال به منازل خودشان برگردند. 
 
سرمربي شهرداري بندرعباس در خصوص تيم شهرداري هومن هم گفت: اين تيم تا قبل از اين ديدار در مكان سوم ايستاده بود و تيم قابل احترامي است اما تيم من به گونه‌اي بازي كرد كه جاي هيچ اشتباهي نگذاشت كه تيم حريف به گل برسد. 
 
 برهاني در پاسخ به اين سوال كه چرا از وجود بازيكنان بومي بيشتر در تركيب خود استفاده مي كند و آيا اين موضوع برخواهد گشت به صحبت‌هاي اعضاي شوراي شهر يا خير گفت: از وقتي كه اين توانمندي را در بازيكنان بومي ديدم به آنها بها بيشتري دادم و در ادامه فصل اين اتفاق هم بيشتر خواهد افتاد.
 
وي اظهار داشت: وقتي يك بازيكن بومي در يك ديدار سه گل مي‌زند چه دليلي دارد كه از اين بازيكن استفاده نشود.
 
سرمربي شهرداري بندرعباس گفت: وقتي بازيكني مثل علي خبر به اين خودباوري رسيده است و در هر بازي گل مي‌زند چرا نبايد براي تيمش بازي كند، دلسوزان اين تيم بدانند هركاري كه من و كادر فني انجام مي‌دهيم مصلحت تيم است و چيز ديگري نيست. 
 
 برهاني گفت: اصلا اين صحبت بومي و غير بومي حرف خوبي نيست كه برخي آن را مطرح مي‌كنند؛ فوتبال يك پديده‌اي است كه بومي وغير بومي يا سفيد و سياه نمي‌شناسد و هر بازيكني كه توانمندي خوبي داشته باشد مي‌تواند بازي كند و امروز بازيكنان هرمزگاني اين توانمندي را دارند كه براي استان خودشان در آينده‌اي نزديك سرمايه بزرگي باشند. 
 
وي در پايان اظهار داشت: از سرمربي تيم اميد شهرداري هم خواسته‌ام كه دو بازيكن ديگر اين تيم را در اختيار تيم بزرگسالان قرار دهد چون اين توانمندي را دارند كه در تيم بزرگسالان توپ بزنند.