پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : امياري: پروژه‌هاي ورزشي متوقف‌شده احياءمي‌شود
پنجشنبه، 3 آبان 1397 - 00:05 کد خبر:38269
مديركل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: پروژه‌هاي عمراني حوزه ورزشي با قول مساعدي كه از مديران وزارتخانه كسب‌ شده است به‌زودي به اتمام مي‌رسد.

به گزارش جنوب ايران، محمودرضا امياري امروز در گفت‌ و‌گو با خبرنگار فارس در قشم اظهار كرد: پروژه‌هايي كه به شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي وزارت ورزش و جوانان باز ميگشت و عمليات اجرايي آن متوقف‌ شده بود با حضور مسؤولان وزارتخانه وارد مرحله اجرا مي‌شود.
 
وي با اشاره به اينكه عمليات اجرايي استاديوم 10 هزارنفري ميناب به‌زودي آغاز مي‌شود، افزود: فاز نخست اين مجموعه تا هفته دولت سال آينده به بهره‌برداري مي‎رسد و مديرعامل شركت توسعه قول مساعد داده است.
 
مديركل ورزش و جوانان استان هرمزگان بابيان اينكه سالن ورزشي چندمنظوره سام و زال قشم تا هفته دولت سال 1398 داده‌ شده است تصريح كرد: براي اجراي پروژه مجموعه ورزشي و استاديوم  20 هزارنفري خليج‌فارس دستورات لازم براي تعمير و نگهداري صادر شد و مشكلات آن برطرف مي‎شود.
 
امياري با اشاره به اينكه 70 درصد اعتبار اين پروژه‌ها توسط شركت توسعه و 30 درصد توسط استان تأمين مي‌شود، خاطرنشان كرد: براي تأمين اعتبار سالن سام و زال قشم مديرعامل سازمان منطقه آزاد قول مساعد داده است و براي مجموعه ورزشي ميناب نيز استاندار هرمزگان قول تأمين 30 درصد را دادند.
 
وي گفت: اجراي پروژه‌ استاديوم ورزشي6 هزار نفره بندرعباس و دهكده ورزشي ساحلي آبي از محل اعتبارات ملي  كه در حدود 10 ميليارد تومان است پس از تحويل آغاز خواهد شد.
 
مديركل ورزش و جوانان استان هرمزگان تأكيد كرد: پروژه‌هاي عمراني ورزشي نيمه‌كاره استان از برنامه‌هاي اصلي اداره كل ورزش و جوانان استان است كه به‌صورت ويژه پيگيري مي‌شود.
 
وي رونق ورزش بانوان، ورزش‌هاي بومي و محلي، ايجاد سمن‌ها در موضوعات مختلف، حمايت از تيم‌هاي حاضر در ليگ‌هاي كشور و حمايت از قهرمانان استان كه مدال كسب كردند را به‌ عنوان سرلوحه كاري اداره كل ورزش و جوانان استان اعلام كرد.