پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : حادثه براي قايق صيادي در آبهاي خليج فارس/ يك نفر مفقود شد
یکشنبه، 6 آبان 1397 - 02:22 کد خبر:38281
مديركل بنادر و دريانوردي استان بوشهر با اشاره به مفقود شدن قايق صيادي با سه سرنشين در آبهاي بندر بوالخير تنگستان گفت: با اعزام شناور ناجي ۱۸ دونفر از سرنشينان اين قايق نجات يافتند و عمليات براي يافتن يك نفر مفقودي ادامه دارد.


به گزارش جنوب ايران، سياوش ارجمندزاده در گفت‌وگو با تسنيم با اشاره به مفقود شدن قايق صيادي در آبهاي خليج فارس در منطقه بوالخير تنگستان اظهار داشت: در پي ناپايداري جوي به پايگاه جستجو و نجات دريايي اداره كل بنادر و دريانوردي بوشهر از مفقود شدن يك قايق صيادي در آبهاي خليج فارس منطقه بوالخير تنگستان خبر داده شد.
 
وي، از اعزام شناور ناجي 18 براي نجات سرنشينان اين شناور خبر داد و افزود: با اعلام امداد رساني، شناور ناجي امداد رسان 18، براي يافتن اين شناور و سرنشينان به منطقه مورد نظر اعزام شد.
 
مديركل بنادر و دريانوردي استان بوشهر افزود: با تلاش امدادگران قايق 5 مايلي بندر بوالخير يافت شد و دو نفر از سرنشينان نجات يافتند.
 
ارجمندزاده با اشاره به اينكه يك نفر از سرنشينان قايق ياد شده مفقود است تصريح كرد: شناور ناجي امدادگر 18 دو نفر از سرنشينان اين قايق را به بندر عامري منتقل كرد و ادامه عمليات براي يافتن يك نفر مفقودي ديگر با اعزام شناور امدادي ناجي 9 از بوشهر ادامه دارد.
 
وي با بيان اينكه به سبب تاريكي هوا و شرايط نامساعد جوي امكان جستجو با بالگرد امدادي وجود ندارد افزود: امدادگران اين اداره كل شش نفر از لنج باري در بندر دير كه دچار آبگرفتگي شده با اعزام شناور ناجي 2 نجات دادند.
 
مديركل بنادر و دريانوردي استان بوشهر با بيان اينكه اين شناور تجاري به بندر دير بازگشت گفت: اين شناور تجاري از دبي به مقصد بندر ريگ در گناوه در حركت بود.