پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : انهدام باند تهيه و توزيع لوازم بهداشتي در هرمزگان
چهارشنبه، 9 آبان 1397 - 21:56 کد خبر:38307
فرمانده انتظامي استان از انهدام باند تهيه و توزيع لوازم بهداشتي و داروهاي تقلبي در بندرعباس خبرداد و گفت: از مخفيگاه متهمان 174هزار و 396 قلم لوازم بهداشتي و داروي تقلبي كشف شد.

به گزارش جنوب ايران به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار"عزيزاله ملكي" گفت: مأموران پليس امنيت عمومي استان با انجام اقدامات اطلاعاتي از فعاليت يك شركت غير مجاز تهيه و توزيع دارو و اقلام بهداشتي تقلبي و تاريخ مصرف گذشته در سطح شهرستان بندرعباس مطلع و پيگيري موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.
 
انهدام باند تهيه و توزيع لوازم بهداشتي
 
وي افزود: اعضا اين باند، دارو و لوازم آرايشي تاريخ مصرف گذشته را از سطح شهرستان جمع آوري و با تعويض برچسب و تاريخ آن در بين داروخانه ها و مراكز بهداشتي استان پخش مي كردند.
 
سردار ملكي با اذعان به اينكه كليه اقدامات مجرمانه اعضا اين باند به صورت مخفيانه و در داخل يك منزل مسكوني صورت مي گرفت، تصريح كرد: با هماهنگي مقام قضائي مخفيگاه متهمان شناسايي و در بازرسي از انبار آنها 174هزار و 396 قلم لوازم بهداشتي و دارويي از قبيل انواع دارو،كرم، شامپو، ادكلن، رنگ مو، اسپري ، دستمال و ... به همراه برچسب و ليبل داروها و جعبه‌هاي خالي جهت تغيير تاريخ با نام كشورهاي خارجي كشف شد.
 
فرمانده انتظامي هرمزگان با اشاره به دستگيري 3 نفر از اعضاي اصلي اين شركت غيرمجاز، خاطرنشان كرد: تحقيقات از متهمان جهت شناسايي ساير اعضا اين باند ادامه دارد.