پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : مسير‌هاي راهپيمايي ۱۳ آبان در هرمزگان
شنبه، 12 آبان 1397 - 14:46 کد خبر:38319
زمان و مكان راهپيمايي ۱۳ آبان روز ملي مقابله با استكبار جهاني در بندرعباس و شهرستان‌هاي استان اعلام شد.

به گزارش جنوب ايران، رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هرمزگان در اين خصوص گفت: اين راهپيمائي در بندرعباس از ساعت ۹ صبح از ميدان انقلاب روبروي هتل هرمز تا مسجد جامع بندرعباس برگزار مي‌شود.
 
حجت الاسلام علي اكبر ميرزايي افزود: مسير راهپيمايي ۱۳ آبان در رودان از محل اداره آموزش و پرورش به سمت مسجد جامع، در ميناب از چهار راه آل محمد به سمت مسجد جامع و جاسك از ميدن امام تا مسجد امام علي از ساعت ۹ صبح است.
 
وي اظهار كرد: مسير راهپيمايي در سيريك از ميدان ناخدا تا مسجد صاحب الزمان از ساعت ۸ صبح و سردشت بشاگرد از ميدان شهدا تا ميدان امام علي و شهرگوهران از بخشداري تا مسجد امام خميني از ساعت ۹ صبح آغاز مي‌شود.
 
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هرمزگان تصريح كرد: راهپيمائي ۱۳ آبان در بندر خمير؛ از روبروي كلانتري تا سه راه شهرداري ساعت ۸ و ۳۰ دقيقه صبح، بستك از ميدان دفاع مقدس تا روبري فرمانداري ساعت ۸ صبح، شهرستان پارسيان از شهرداري تا ميدان جمهوري اسلامي ساعت ۹ صبح و شهرستان بندرلنگه ميدان آموزش و پرورش تا پارك كوثر از ساعت ۸ و ۴۵ صبح است.
 
حجت الاسلام ميرزائي خاطرنشان كرد: مسير راهپيمائي روز ملي مقابله با استكبار جهاني در قشم از چهارراه سعدي به سمت امامزاده سيد مظفر و در حاجي آباد از چهار راه كميته امداد تا ميدان امير كبير از ساعت ۹ صبح آغاز مي‌شود.
 
وي با اشاره به اينكه در بوموسي نيز از روبروي سالن انديشه تا مسجد جامع از ساعت ۱۰ صبح است، اضافه كرد: مسير راهپيمائي در جزيره هرمز از ميدان بهزيستي تا گلزار شهدا، بخش توكهور و هشتبندي از بخشداري تا مسجد جامع هشتبندي، بخش چارك از دبيرستان دخترانه‌ي عياده احمد تا مجتمع فرهنگي، بخش قلعه قاضي از كوي شهيد بهشتي تا مرقد شهداي گمنام و بخش سندرك از مقابل درمانگاه تا گلزار شهدا از ساعت ۹ صبح آغاز مي‌شود.
 
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي بيان كرد: در بخش كنارو از دبستان شهيد محمد آبشواران تا گلزار شهداي كنارو ساعت ۹ صبح، بخش رودخانه از آموزش و پرورش تا حوزه شهيد حاجبي ساعت ۸ و ۳۰ دقيقه صبح، شهر رويدر از مدرسه زينبيه تا چهارراه درمانگاه، بخش فارغان از بانك كشاورزي تا امام زاده ركن الدين ساعت، بخش جناح از ميدان بخشداري تا دبستان توحيد، بخش تازيان بالا از دبيرستان شهيد پايان تا گلزار شهدا، بخش بيكاه از بخشداري تا مسجد پاكوه، بخش احمدي يادمان شهدا تا دبيرستان عفاف، بخش تخت از گلزار شهداي گمنام تا بخشداري و بخش فين از مهديه‌ي فين تا كانون شهيد رضا پور از ساعت ۹ صبح است.