پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : حجت‌الاسلام ميرزايي از شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استعفا داد/ برخي فعاليت‌هاي روزانه‌ام را نيز تبليغاتي جلوه مي‌دادند
پنجشنبه، 22 آذر 1397 - 14:00 کد خبر:38645
حجت‌الاسلام ميرزايي رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هرمزگان با انتشار متني استعفاي خود را از اين پست اعلام كرد. يك بار ديگر هرمزگان از ظرفيت نيروهاي توانمند و شاخص علمي خود بواسطه برخي نگاه‌هاي سوء سياسي محروم شد.


به گزارش جنوب ايران، متن استعفاي حجت‌الاسلام ميرزايي از شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان هرمزگان بدين شرح است:خبرگزاري فارس: سرپرست شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هرمزگان معرفي شد

 

بسم الله الرحمن الرحيم

با سلام به مردم عزيز و پر مهر استان هرمزگان

مدتي است در مجالس و محافل مختلف از اينجانب به عنوان نامزد انتخابات مجلس آينده نام برده مي‌شود و بعضي از افراد فعاليت‌هاي روزمره اينجانب را كه في‌ذاته از وظايف سازماني است به حساب برنامه‌هاي تبليغاتي قلمداد نموده و در نتيجه تلقي سوء استفاده از موقعيت خود مي‌دانند.

لذا به دليل عدم شائبه در اين خصوص و با احترام به ساخت مقدس خدمت به مردم و بنابر اصل پاي‌بندي به اخلاق و حرمت گذاري به اعتماد مردم كه ثمره خون مطهر شهدا و جانفشاني‌هاي بيكران در اين راه بوده است، استعفاي خود را تقديم قائم مقام محترم شوراي هماهنگي نمودم و اميدوارم خداوند بهترين مقدرات را براي مردم ايران اسلامي و استان هرمزگان رقم بزند.

والسلام عليكم و رحمت‌الله - چهارشنبه 21 آذر 97 - علي اكبر ميرزايي

به گزارش جنوب ايران، حجت‌الاسلام ميرزايي 15 شهريور 1395 در اين جايگاه قرار گرفت و جايگاه اين شورا را در قالب‌هاي مختلف محتوايي و اجرايي و رسانه‌اي به ميزان بالايي ارتقا داد. اين روحاني شاخص هرمزگاني تاكنون بيش از 50 عنوان كتاب از سوي اين چهره علمي و حوزوي در هرمزگان به انتشار رسيده است.