پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : كارمندان خاطي صداوسيماي مركز كيش بركنار و توبيخ شدند
یکشنبه، 9 دی 1397 - 19:42 کد خبر:38846
پس از انتشار سهوي يك فيلم سينمايي از سيماي كيش كه بخشي از آن سانسور نشده بود، كارمندان خاطي اين مركز بركنار و توبيخ شدند.


 به‌گزارش جنوب ايران، در يكي از شب‌هاي گذشته فيلمي سينمايي از شبكه كيش پخش شد كه متأسفانه در بخشي از آن صحنه‌هاي مبتذل از اين فيلم حذف نشده بود.
 
انتشار اين فيلم اعتراض‌هايي را در فضاي مجازي و حقيقي از سوي كيشوندان در پي داشت. در اين رابطه از صدا و سيماي كيش خبر مي‌رسد كه كارمندان خاطي بركنار و توبيخ شدند.
 
بدين منظور مديركل صدا و سيماي مركز كيش با عذرخواهي از عموم شهروندان و مردم شريف و ولايي ايران اسلامي و به ويژه جزيره كيش به دليل پخش تصاوير نامناسب از سيماي اين مركز كه منجر به جريحه‌دار شدن اذهان عمومي شده است، گفت: متاسفانه به‌دليل اهمال، كوتاهي و البته عملي ناخواسته از سوي برخي از كاركنان اين مركز، تصاويري نامناسب در بخش كوتاهي از يك فيلم سينمايي پخش شد كه در اين خصوص بررسي‌ها انجام شده، عوامل دخيل در اين اتفاق ناخواسته، به ترتيب از پست‌هاي سازماني خود بركنار و توبيخ شدند.
 
نجابت با تاكيد بر اينكه در نظار‌ت‌هاي اوليه، تمامي تصاوير نامناسب مشخص و قرار بر حذف آن بوده است افزود: متاسفانه به دليل اهمال مديران و ناظران برنامه، اين تصاوير پخش شده است.
 
وي بار ديگر با عذرخواهي بابت پخش اين تصاوير تاكيد كرد: مديران و كاركنان ولايت‌مدار، ساعي و پرتلاش مركز كيش همچون گذشته با رويكرد مردم‌مداري، با توليد و پخش برنامه‌هاي مخاطب محور، مي‌كوشند رضايت همشهريان و گردشگران جزيره را فراهم كند.