پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : غلامعباس زائري:مسؤولان پاسخگوي مردم باشند
چهارشنبه، 17 بهمن 1397 - 01:48 کد خبر:39239
استاندار هرمزگان در دولت هاشمي رفسنجاني گفت: مردم بايد مطالبه‌گر، و مسؤولين نيز پاسخگوي مطالبات مردمي باشند.

به گزارش جنوب ايران، غلامعباس زائري در حاشيه آئين تجليل از خيران جمعيت مهديه هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: ترامپ فرياد مي‌زند اما مي‌داند كاري از او ساخته نيست، ما در مقابل دشمني كه خود را مالك دنيا مي‌داند نمي‌توانيم بي تفاوت باشيم.مسؤولان پاسخگوي مطالبات مردمي باشند
 
زائري افزود: به خاطر داريد در آغاز انقلاب چون علم كفر سرنگون شد، دشمن خود را با اين تفكر شادمان فريب مي‌داد و چنين مي‌انديشيد كه تا يك هفته ديگر، انقلاب سرنگون خواهد شد، ماه‌ها و سال‌ها گذشت و دشمن نتوانست كاري از پيش ببرد و در آخرين لحظات پايان عمر 39 ساله اين انقلاب، دشمن مي‌گفت انقلاب اسلامي چهلمين سال خود را نخواهد ديد كه به كوري چشمشان، انقلاب به چهلمين سال پيروزي خود رسيد.
 
رئيس هيات امناي جمعيت مهديه هرمزگان با بيان اينكه راه درازي را تا اين نقطه پيموده‌ايم، هر روز ملت ما اميدوارتر و دشمن سرخورده‌تر شده است، بيان كرد: اينكه مي‌گوييم انقلاب به پيروزي رسيد يعني مردم به پيروزي رسيدند، آنچه كه اين انقلاب را به پيروزي رسانده است حضور مردم است.
 
زائري خاطرنشان كرد: آمريكا در مقابل ما درمانده شده و اين اساس فرهنگ و تفكر ماست. كساني كه با رفتار، موضع‌گيري‌ و با نااميد كردن مردم و لطمه زدن به باورهاي آنان مي‌خواهند نقش انقلاب را كم‌رنگ كنند، ضدانقلاب هستند.
 
وي گفت: ما بايد به كساني رأي دهيم كه صلاحيت‌هاي الهي را داشته باشند، اين موضوع مربوط به مردم تنها نيست و براي انتخاب مسؤولين در امور مختلف كشور است، با صرف هزينه‌هاي بيهوده نمي‌توان مردم را فريب داد.
 
رئيس هيات امناي جمعيت مهديه هرمزگان خاطر نشان كرد: از مسؤولين توقع داريم خوب عمل كنند و ملت  در صحنه را نااميد نكنند. بايد به گونه اي عمل كنند كه احساس رضايت مردم از اين انقلاب حفظ شود، اما متاسفانه رفتارهايي از برخي مسؤولين سر مي‌زند كه شايسته انقلاب و شايسته مردم نيست.
 
زائري با تاكيد بر نهادينه شدن مطالبه‌گري در جامعه عنوان كرد: مردم بايد مطالبه‌گر، و مسؤولين نيز پاسخگوي مطالبات مردمي باشند.