پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : نظر آشوري درباره عاملان حادثه تروريستي خاش
جمعه، 26 بهمن 1397 - 01:19 کد خبر:39327
عضو هيات رئيسه مجلس با بيان اين كه ملت ايران در طول ۴۰ ساله اخير قرباني جنايات تروريستي بوده است، گفت: اين اقدام كور در آستانه برگزاري نشست مضحك ورشو نشانه همدستي تروريست‌ها با عاملان و بانيان تحريم بر عليه ملت ايران است

به گزارش جنوب ايران، محمد آشوري صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس با بيان اين كه ملت ايران در طول ۴۰ ساله اخير قرباني جنايات تروريستي بوده است، اظهار داشت: اين اقدام كور در آستانه برگزاري نشست مضحك ورشو نشانه همدستي تروريست‌ها با عاملان و بانيان تحريم بر عليه ملت ايران است.
 
اقدام تروريستي خاش اثبات مظلوميت ملت ايران است/ عاملان اصلي اين جنايت همان حاميان تحريم ملت ايران هستند
 
وي افزود: مدافعان وطن‌مان با نثار خون پاك و مطهرشان همواره الهام‌بخش اقتدار و عظمت ايران اسلامي بوده‌اند و بدون شك عاملان اين جنايت، به سراي اعمال‌شان خواهند رسيد.
 
رئيس مجمع نمايندگان هرمزگان گفت: تروريست‌ها تلاش زيادي براي ناامن‌سازي كشور در ماه‌هاي اخير داشته‌اند اما با هوشياري عمومي در جامعه و تلاش‌هاي بي‌دريغ دستگاه‌هاي امنيتي كشور ناكام ماندند و اقدام تروريستي شب گذشته و شهادت جمعي از فرزندان ملت ايران در سپاه پاسداران نشانه روشن ديگري بر عمق كينه دشمنان از حضور با صلابت مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن بود.
 
آشوري تاكيد كرد: هوشياري و انسجام مردم ايران دفع‌كننده هر توطئه‌اي در مسير انقلاب اسلامي بوده است و سرنوشت اين گروه‌هاي تروريستي نيز به مانند اسلاف‌شان جز نابودي نخواهد بود.