پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : سوله‌هاي ورزشي سپاه در اختيار مراسم‌هاي ازدواج قرار گيرد
جمعه، 26 بهمن 1397 - 01:32 کد خبر:39330
سرهنگ اباذر سالاري گفت: تمام فرماندهان نواحي مقاومت بسيج ملزم خواهند بود سوله‌هاي ورزشي را كه در اختيار دارند، جهت تسهيل امور جشن و مراسم ازدواج جوانان و مردم، به طور رايگان در اختيار مردم قرار دهند.به گزارش جنوب ايران، از زمان انتصاب فرمانده جديد سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اتفاقات متعدد و جالب توجهي را در سطح استان هرمزگان شاهديم كه از جمله آن مي‌توان به روحيه جوانگرايي جوان‌ترين فرمانده استاني سپاه پاسداران اشاره كرد.
 
سرهنگ اباذر سالاري به تازگي در جمع فرماندهان سپاه شهرستان‌ها اظهار داشت: تمام فرماندهان نواحي مقاومت بسيج ملزم خواهند بود سوله‌هاي ورزشي را كه در اختيار دارند، جهت تسهيل امور جشن و مراسم ازدواج جوانان و مردم، به طور رايگان در اختيار مردم قرار دهند.
 
وي در ادامه افزود: سپاهي در شهرستان فعال است كه بتواند حركت‌هاي جهادي داشته باشد و خدمات آن هدفمند و قابل لمس براي مردم و مردم آن را از خود بدانند.
 
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با تاكيد بر مسئله كادرسازي تصريح كرد: اولويت سپاه پاسداران بايد ايجاد اشتغال مردم و جوانان در محله اسلامي باشد؛ مردم بايد احساس كنند سپاه در كنار آنان است. مردم‌ياري و مردم‌محوري مبناي حركتي فرماندهان در تقويت محله اسلامي باشد.
 
سالاري اضافه كرد: اصل و اساس كار ما در استان، كمك به تسهيل‌گري در كار مردم و دلسوزان خدمت و اشتغال، برداشتن موانع و مشكلات و مطالبه‌گري باشد، ظرفيت رسانه‌ها را به كمك بگيريد.
 
وي اظهار داشت: وقتي فرماندهان از ظرفيت‌ها براي مردم هزينه كنند، مردم سپاه را در همه موارد، پشتيبان و همراه خود مي‌بينند و اين شاخصه يك فرمانده خوب در شهرستان و محله اسلامي است.
 
سالاري تاكيد كرد: براي اينكه مردم بتوانند در آخر هفته‌ها از ظرفيت سالن‌هاي ورزشي سپاه استفاده كنند، بسيج رسانه اطلاع‌رساني گستره اي در تمام شهرستان‌ها داشته باشد و پس از آن، براي مراجعه مردم نوبت‌دهي و رايگان با حفظ مباني و اصول ديني ارائه شود.
 
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، به ظرفيت‌هاي بسيج اشاره كرد و افزود: سپاه شهرستان ظرفيت تخصصي و قشري خود را جهت تسهيل در امر ازدواج آسان بسيج كند، تمامي امكانات مورد نياز از قبيل گروه‌هاي فرهنگي هنري، اقشار بسيج، سالن‌هاي فرهنگي و ورزشي را در اختيار داريم.
 
وي گفت: نگاه ما مشاركت با مردم و دخيل كردن مردم در امور خودشان است و فرماندهان سپاه شهرستاني اين را به عنوان مهم‌ترين شاخصه و ملاك ارزيابي خود بدانند.
 
سالاري در پايان خاطرنشان كرد: وقتي ما مي‌توانيم از ظرفيت درياي بي‌نهايت بسيج بهره ببريم كه هيچ قدرتي چه در داخل و چه در دنيا ندارد، برداشتن يك ليوان از اين درياي عظيم معنا ندارد، اميدوارم فرماندهان در اين زمينه ساختارشكني كرده و آنچه را كه لازم است براي تحقق و تقويت يك محله اسلامي انجام دهند.