پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : عباس اميني درباره كليپ هاليوودي‌اش: قبول دارم كار ناشيانه‌اي بود!
شنبه، 27 بهمن 1397 - 12:08 کد خبر:39344
شهردار بندرعباس با بيان اينكه امروز رسانه يكي از بحث‌هاي روز دنيا است و بايد از آن استفاده اصولي شده باشد، تصريح كرد: خيلي پخش و انتشار چنين كليپ‌هايي را نمي‌پسندم و اينستاگرام بنده به‌وسيله شخصي ديگر اداره مي‌شود و از انتشارش در اين صفحه مطلع نبودم.

به گزارش جنوب ايران به نقل از ايسنا، اين روزها پخش كليپي يك‌دقيقه‌اي از حضور شهردار بندرعباس در محل نقاط آب‌گرفتگي شهر بندرعباس در هفته گذشته چنان خبرساز شد كه شايد كمتر صفحه يا كانالي در فضاي مجازي باشد كه در آن اين تيزر مشاهده نشده باشد.
 
 
بر همين اساس عباس اميني زاده صبح امروز با حضور بر روي خط برنامه حالا خورشيد در خصوص اين كليپ و واكنش‌هاي مردمي به آن، افزود: متأسفانه اين فيلم را پس از پخش شدن ديدم و قبل از آن مشاهده نكرده بودم.
 
شهردار بندرعباس با بيان اينكه امروز رسانه يكي از بحث‌هاي روز دنيا است و بايد از آن استفاده اصولي شده باشد، تصريح كرد: خيلي پخش و انتشار چنين كليپ‌هايي را نمي‌پسندم و اينستاگرام بنده به‌وسيله شخصي ديگر اداره مي‌شود و از انتشارش در اين صفحه مطلع نبودم.
 
وي با اشاره به اينكه در كار مسائل زيادي وجود دارد و فعاليت‌هاي زيادي صورت گرفته اما يكي از آن‌ها به تصوير نيامده است و دوستان به دنبال به تصوير كشيدن كار مثبتي بودند اما اين كار، خوب پردازش و اطلاع‌رساني نشد.
 
شهردار بندرعباس با بيان اينكه به اطلاع‌رساني نكات مثبت فعاليت‌ها تأكيد شده و اصلاحات به‌وسيله شنيدن انتقادات و نكات منفي، اظهار كرد: شهري مثل بندرعباس كه جمعيت آن در طول چهل سال گذشته 10 برابر شده است، رشد جمعيت و ساخت شهري آن براساس اصول نبوده و نياز به برنامه‌ريزي‌هاي كوتاه‌مدت، ميان‌مدت و بلندمدت براي اصلاح آن دارد.
 
اميني زاده با اشاره به اينكه بخش‌هاي مختلف آب‌گرفتگي در شهر بندرعباس در طول ساليان گذشته برطرف شده به‌طوري‌كه در بارندگي اخير در كمتر از سه ساعت آب‌گرفتگي در اغلب نقاط شهر بندرعباس موجود نبود، اضافه كرد: بخش‌هاي ديگر نياز دارد تا در برنامه‌ريزي‌هاي سال آينده نيز ديده شود و برخي اوقات نياز است در شرايط بحراني و آني درصحنه حضور پيداكرده و به رفع مشكل بپردازيم كه در كليپ پخش‌شده بنده چهار ساعت حضور داشتم اما متأسفانه تنها يك دقيقه از آن به شكل ناشيانه پخش شد.
 
وي در خصوص عدم پوشش كفش كارگران در اين كليپ، اظهار كرد: نيروهاي متفاوتي در شهرداري حضور دارند كه ممكن است پنج درصد از آن‌ها از سوي شركت پيمانكار با كمبود امكانات مواجه باشند كه دستورات لازم براي عدم تكرار چنين مواردي صادرشده و اميدوارم ديگر تكرار نشود.
 
شهردار بندرعباس با تأكيد بر اينكه به‌هيچ‌وجه دنبال نمايش نيستم و در تهيه اين كليپ ناشي گري شده و نبايد انعكاس داده مي‌شد، تصريح كرد: اين موضوع از سوي روابط عمومي توليد نشده و به‌وسيله يكي از بخش‌هاي بيروني تهيه‌شده است.
 
اميني زاده در پايان با بيان اينكه كليپ مورد نظر از صفحه اينستاگرامم پاك شده است، گفت: هر مسئولي صد تا كار انجام مي‌دهد كه ممكن است پنج تاي آن موردانتقاد قرار بگيرد.