پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : يك سفر و چند حاشيه...!
دوشنبه، 29 بهمن 1397 - 23:13 کد خبر:39386

 برخي سوژه‌ها در تصاوير رسانه‌هاي رسمي هرمزگان حرف هاي زيادي براي گفتن دارند كه شايد در نگاه اول برداشت آن ميسر نباشد. ما در بخش تازه‌اي به نام ""از دست ندهيد"" پشت صحنه برخي از اين عكس‌ها و نگاه‌هاي عمومي‌تر به سوژه‌ها را برايتان نقل مي‌كنيم. اين نوشته‌ها شايد برداشت ما از آن عكس باشد.

 


نكته موجود در اولين عكس از سفر روحاني كه در رسانه‌ها انعكاس يافت، نوع هواپيماي رئيس جمهور براي انجام اين سفر بود. روحاني معمولا با ايرباس ويژه نهاد رياست جمهوري سفر مي‌كند كه بدليل طول كوتاه باند فرودگاه بندرلنگه براي سفر به هرمزگان از يك فروند هواپيماي BA متعلق به شركت هواپيمايي ماهان استفاده كرد. فرودگاه بندرلنگه همچنان با وجود ظرفيت‌هاي منطقه‌اي پرواز منظمي ندارد.

 


سخنراني روحاني در بندرلنگه/ قرار بود سخنراني ساعت 8 صبح باشد اما بعدا در پلاكاردها ساعت 9  نيز ذكر شد و البته رئيس جمهور حوالي ساعت 11 به ورزشگاه رسيد! تدارك اعزام مردم از دورترين نقاط استان به بندرلنگه نيز به خوبي انجام شد. در عكس يكي از اهالي كوهستك در 400 كيلومتري از بندرلنگه را مي‌بينيد!

 


عكسي از زمان سخنراني روحاني در بندرلنگه/ فرد دوم از سمت چپ عكس رئيس ستاد روحاني در انتخابات اخير است كه البته ديگر انتخابات نيست و اعضاي ستاد هم بايد كفش‌هايشان را در بياورند!...

 

 


سفري با طعم نظامي... روحاني در سفر به هرمزگان دو پروژه مهم را افتتاح كرد كه ابعادي ملي داشت. يكي پروژه خودكفايي بنزين در فاز سوم پالايشگاه نفت ستاره خليج فارس كه ساخته سپاه بود و ديگري الحاق زيردريايي فاتح تماما ايراني و پيشرفته به نداجا كه ساخت وزارت دفاع بود. سفري كه پروژه‌هاي نظامي‌سازش بر ديگر پروژه‌هاي قابل افتتاح مي‌چربيد!

 


آيت‌الله نعيم‌آبادي كمي دير به مراسم شوراي اداري هرمزگان رسيد اما رئيس جمهور استقبال گرمي از وي كرد. آيت الله هم براي رئيس جمهور كم نگذاشت...

 

 


حضور 5 منهاي دو نماينده در مراسم بدرقه روحاني!/ در حالي كه محمد آشوري و ناصر شريفي از همان ابتداي سفر به استقبال روحاني در بندرلنگه رفتند اما روز دوم سفر تصوير حسين هاشمي تختي و سيد مصطفي ذوالقدر دو نماينده ديگر استان را نيز در برنامه‌هاي كاري رئيس جمهور ديديم اما غايب نمايندگان استان؛ احمد مرادي بود كه طبق معمول ساز مخالف و الباقي ماجرا...

 

 


بحمدالله در اوج بي پولي براي تكميل پروژه‌هاي عمراني استان هرمزگان، پاويون تشريفات فرودگاه بندرعباس به موقع و با هزينه‌اي بالغ بر 4 ميليارد تومان همزمان با سفر رئيس جمهور به هرمزگان به شكل بسيار لوكسي افتتاح شد. اين عكس نيز نمايي كمي بازتر از اين سازه است! مبارك است ان شا الله... بانك ها و ساختمان‌هاي تشريفات آباد - زندگي مردم ويران هم شد ملالي نيست!

 

 


دريغ از يك عكس از سفر روحاني در سرويس عكس خبرگزاري فارس هرمزگان/ انگار نه انگار كه پالايشگاه نفت ستاره را سپاه ساخته و يا زيردريايي فاتح به نداجا ملحق شده!/ البته ايسنا و ايرنا براي سفر روحاني سنگ تمام گذاشتند و مهر هم كم نگذاشت.

 

 


بزن دست قشنگه رو جناب استاندار به افتخار خودت و جناب حيدري و البته آباد و همه بر و بچ استانداري و فرمانداري كه يك هفته‌اي براي سومين سفر روحاني به هرمزگان در يك سال اخير تلاش كردند. البته حل مشكلات مردم با كف زدن درست نميشه...