پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : ليست كانديداهاي اتاق بازرگاني بار ديگر تغيير كرد/ 4 نفر به ليست بازگشتند!
جمعه، 10 اسفند 1397 - 23:58 کد خبر:39509
تعداد افرادي كه تا ساعت 21 روز جمعه به عنوان ليست انتخابات روز شنبه 11 اسفندماه در سايت اتاق ايران قرار گرفته‌اند، 56 نفر هستند كه 5 نفر از ليست حذف شدند اما دقيقا ساعت 11 روز انتخابات دوباره اسامي 5 نفر به ليست بازگشت!!!


به گزارش جنوب ايران، ليست در سايت اتاق بازرگاني به آدرس ذيل قرار داده شده است: (+)
 
واقعا معلوم نيست كه در اين انتخابات اين دوره چه مي‌گذرد كه به ناگاه و درست در شب انتخابات، چند چهره مهم و كليدي حذف مي‌شوند و ديگر فرصتي براي شكايت وجود ندارد؟ وقتي اوضاع مهم‌ترين تشكل اقتصادي بخش خصوصي كشور اين چنين آشفته و بي حساب و كتاب باشد، از ديگر حوزه‌ها چه انتظاري مي‌رود؟
 
شايسته بود رئيس سازمان صمت استان هرمزگان كه مسؤوليت رياست انجمن نظارت بر انتخابات اتاق بازرگاني را بر عهده دارد، در اين ايام به بهانه نمايشگاهي كوچك در مسندم عمان، هرمزگان را ترك نمي‌كرد و بالاي سر انتخابات به اين مهمي مي‌ماند تا اين چنين شاهد حواشي مختلف نباشيم!
 
 
تكميلي/ ليست دوباره تغيير كرد - بازگشت دوباره اسامي 5 نفر به ليست در ساعت 11 روز انتخابات!


ليست 56 نفره شب گذشته بارديگر در ساعت 11 صبح روز انتخابات تغيير كرد و 4 نفر از 5 نفري كه شب گذشته از اين ليست حذف شده بودند، دوباره به جريان انتخابات بازگشتند اما با توجه به حواشي رخ داده در صبح امروز به نظر مي‌رسد كه انتخابات به تعويق خواهد افتاد.