پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : درخواست روابط عمومي استانداري از مردم
شنبه، 24 فروردین 1398 - 10:15 کد خبر:39688
سرپرست روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان گفت: شهروندان تنها به اخبار اعلامي از منابع رسمي همجون استانداري هرمزگان، صدا و سيما و خبرگزاري ها استناد كنند.


به گزارش جنوب ايران نيوز، فاطمه ركن الديني در گفت و گو با ايسنا، افزود: در پي انتشار اخطاريه هواشناسي مبني بر بارش هاي امروز و فردا و استان هرمزگان، متأسفانه شاهد انتشار برخي اخبار كذب و بدون منبع در شبكه هاي مجازي هستيم.
 
وي با بيان اينكه لازم است شهروندان تنها  به اخبار اعلامي از منابع رسمي همجون استانداري هرمزگان، صدا و سيما و خبرگزاري ها استناد كنند، تصريح كرد: به تمامي روابط عمومي هاي فرمانداري ها و دستگاه هاي اجرايي اعلام شده بدون هماهنگي با ستاد بحران و روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان خبري نيز در خصوص تعطيلي يا هر فعاليت ديگر در زمينه با بارندگي روزهاي آينده منتشر نكنند.
 
ركن الديني در پايان سخنگو ستاد بحران استان هرمزگان را عليرضا صفا ايسني(مديركل مديريت بحران استانداري هرمزگان) دانست و عنوان كرد: تعطيلي دستگاه هاي اجرايي نيز به هيچ وجه صحت ندارد و تمامي اخبار نيز از سوي منابع رسمي اعلام و تمامي نيروهاي امدادي در آماده باش كامل بوده و شهروندان نيز در اين مدت اخبار را از منابع موثق دنبال كنند.