پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : مدارس استان هرمزگان در تمامي مقاطع تحصيلي روز شنبه تعطيل هستند
شنبه، 24 فروردین 1398 - 07:17 کد خبر:39689
مديركل مديريت بحران استانداري هرمزگان از تعطيلي تمامي مدارس استان هرمزگان در تمامي مقاطع تحصيلي در روز شنبه بيست و چهارم فروردين ماه خبر داد.


به گزارش جنوب ايران نيوز، عليرضا صفا اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارشي به استان هرمزگان و احتمال وقوع سيل، در راستاي پيشگيري و مديريت بحران، مدارس استان هرمزگان در تمامي مقاطع تحصيلي روز شنبه ۲۴ فروردين تعطيل هستند.
 
وي ادامه داد: مدارس شرق و مركز استان، روز يكشنبه بيست و پنجم فروردين نيز تعطيل خواهند بود و تصميمات بعدي متعاقبا اعلام مي‌شود.
 
مديركل مديريت بحران استانداري هرمزگان افزود: ادارات و دستگاه‌هاي اجرايي استان هرمزگان روز شنبه فعال هستند و شايعه تعطيلي آنها تكذيب مي‌شود.
 
صفا بيان داشت: تدابير لازم در تمامي شهرستان‌هاي استان هرمزگان جهت مديريت شرايط پيش رو در نظر گرفته شده و ستادهاي مديريت بحران در سراسر هرمزگان در آماده‌باش كامل هستند.
 
وي گفت: از مردم شريف هرمزگان مي‌خواهيم تا توصيه‌ها و نكات ايمني را رعايت كنند و همكاري لازم را در راستاي مديريت اين شرايط داشته باشند.
 
مديركل مديريت بحران استانداري هرمزگان خاطرنشان كرد: مردم استان اخبار موثق را از طريق رسانه‌هاي رسمي و معتبر از جمله صدا و سيما، خبرگزاري‌ها و سايت و كانال‌هاي رسمي استانداري هرمزگان دريافت كنند.