پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : تروريست خواندن سپاه عمق وقاحت آمريكايي را نشان داد/ سپاه محور تأمين امنيت منطقه و ايران است
پنجشنبه، 22 فروردین 1398 - 10:19 کد خبر:39690
عضو هيات رييسه مجلس گفت: توان راهبردي سپاه در نقش‌آفريني ويژه در معادلات منطقه‌اي بخصوص در مبارزه با تروريسم سبب رفتار حماقت وار آمريكايي‌ها در قرار دادن نام سپاه در ميان سازمان‌هاي تروريستي شده است.


به گزارش جنوب ايران نيوز، محمد آشوري صبح امروز در جمع خبرنگاران با بيان اينكه سران كاخ سفيد با اقدام اخيرشان عمق وقاحت و حماقت‌شان را نشان دادند، افزود: سپاه پاسداران يك نيروي عظيم نظامي با پشتوانه عميق مردمي است و تاريخچه فعاليت سپاه گواهي بر ايستادگي مقتدرانه اين نيرو در برابر زياده‌خواهي‌ها و توظئه‌هاي امريكا و ايادي آن در منطقه است.
 


 
وي با اشاره به توفيقات سپاه در صيانت از امنيت ملي كشورمان از يك سو و نابودي جريانات تروريستي در منطقه، خاطرنشان كرد: واكنش هوشمندانه شوراي عالي امنيت ملي كشورمان در واكنش به قرار دادن سپاه در ميان سازمان‌هاي تروريستي از سوي آمريكا نشان داد كه جمهوري اسلامي ايران قدرتمندانه در برابر اين اقدام خواهد ايستاد.
 
عضو هيات رييسه مجلس عنوان كرد: همه جريانات و گروه‌هاي اجتماعي و سياسي در كشورمان در همه طيف‌ها حامي فرزندان خود در سپاه هستند و همين مسئله بار ديگر موجب تمركزي ويژه براي تقويت وحدت و امنيت ملي خواهد شد.
 
نماينده حوزه مركزي هرمزگان تصريح كرد: جمهوري اسلامي ايران همواره به دنبال ثبات، آرامش و صلح در منطقه بوده است اما اقدام اخير آمريكا سبب خواهد شد كه هيچ نيروي تروريستي و حاميانش در منطقه در امان نباشند.