پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : نفيسي: تمامي فعاليت هاي انتخاباتي رصد مي‌شود
جمعه، 23 فروردین 1398 - 10:21 کد خبر:39691
مديركل سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان گفت: ملت ايران و مردم منطقه فداكاري هاي سپاه در پاسداشت انقلاب و دفاع شرافتمندانه از مرزهاي كشور در هشت سال جنگ تحميلي و مبارزه مستقيم با تروريسم را هرگز فراموش نخواهند كرد و يكپارچه از سپاه پاسداران دفاع مي كنند.


به گزارش جنوب ايران نيوز، احمد نفيسي در تشريح آخرين تحولات  استان و و كشور با اشاره به اقدام  اقدام دولت ترامپ در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در ليست تحريم  ضمن محكوميت شديد اين حركت رئيس جمهور آمريكا، عنوان كرد: دولت آمريكا پدر خوانده جريانات تروريستي در منطقه و خالق تشكيلات تروريستي داعش است و اگر فداكاري سپاه پاسداران نبود مطمئناً دو كشور عراق و سوريه امكان رهائي از تروريسم را پيدا نمي كردند.

وي در همين رابطه افزود: ملت ايران و مردم منطقه فداكاري هاي سپاه در پاسداشت انقلاب و دفاع شرافتمندانه از مرزهاي كشور در هشت سال جنگ تحميلي و مبارزه  مستقيم با تروريسم را هرگز فراموش نخواهند كرد و يكپارچه از سپاه پاسداران دفاع مي كنند.
 
مديركل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان در خصوص علل مواضع اخير رئيس جمهور آمريكا، خاطرنشان كرد: چرائي مواضع ترامپ به دليل موضوع مستقلانه سياست خارجي دولت ايران است و زبان ديپلماسي و قدرت نظامي دوبال از امنيت ملي ايران هستند.
 
نفيسي در همين رابطه گفت: از آنجائيكه ترامپ يك دروغگو و خود شيفته است كه آمريكا را گروگان منافع شخصي خود و نتانياهوي اسرائيلي كرده است لازم است كه تدبير و عقلانيت در گفتار و كردار پيشرانه ي كنش هاي سياسي باشد.
 
وي اظهار كرد: مقابله نرم افزاري و ديپلماسي را بايد به خدمت گرفت و اگر آمريكايي ها دست به حماقتي در خليج فارس و عليه ايران بزنند  مطمئناً اقدامات مقابله به مثل كه حق قانوني ايران است بسيار شديد و كوبنده خواهد بود.
 
مديركل سياسي ، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان با اشاره به برنامه ريزي براي برگزاري  باشكوه انتخابات مجلس شوراي اسلامي در اسفندماه سال جاري، تصريح كرد: مهمترين موضوع سياسي سال 98 برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي است و اگر حضور تمامي جريانات سياسي را در انتخابات  پرشور و نشاط داشته باشيم مجلس توانمندي خواهيم داشت و همه اين پروسه به مثابه مقابله مستقيم و پاسخ به دخالت هاي آمريكاست.
 
نفيسي در همين رابطه گفت:  وظيفه اداره كل سياسي و انتخابات، حفاظت  و مراقبت از برگزاري سالم و قانوني انتخابات است و بايد دقت لازم انجام گيرد تا فرمانداران ، بخشداران، دهياران و مديران كل و تمامي روساي دستگاه هايي كه از بودجه دولتي استفاده مي كنند از امكانات دستگاه هاي تحت امر خود بر له و عليه هيچ كانديدايي اعلام مواضع نكنند و در صورت تخلف برخورد لازم و قانوني صورت گيرد.
 
مديركل سياسي و انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان گفت: استاندار تاكيد موكد دارند كه همه فعاليت ها بايد مطابق با ضوابط قانوني باشد و هيچگونه تخلفي صورت نگيرد و همه فعاليت ها مستمراً رصد شود.