پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در هرمزگان گشايش يافت
دوشنبه، 26 فروردین 1398 - 11:25 کد خبر:39707
"سومين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري هرمزگان" با حضور جمعي از سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي در بندرعباس آغازبكار كرد. اين همايش در تالار شهيد آويني و نمايشگاه آن نيز در هتل هرمز در حال برگزاري است.


به گزارش جنوب ايران نيوز، همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در هرمزگان گشايش يافت .


 
"سومين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري هرمزگان" با حضور جمعي از سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي در بندرعباس آغازبكار كرد.
 
در اين همايش، فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در استان هرمزگان در بخش‌هاي مختلف همچون كشاورزي و شيلات، صنعت، معدن و تجارت، انرژي، آب، حمل‌و‌نقل، گردشگري و ... در قالب كتابچه، بروشور و فيلم به سرمايه‌گذاران معرفي مي‌شود. 
 مديران برخي بنگاه‌هاي بزرگ و موفق توليد در كشور، بنگاه‌هاي تامين مالي و سرمايه‌گذاري، شركت‌هاي سرمايه‌گذاري بانك‌ها و بيمه‌ها، سرمايه‌گذاران خارجي و سرمايه‌گذاران موفق در كشور براي شركت در اين همايش به بندرعباس سفر كرده‌اند.
 
همچنين چند سرمايه‌گذار بزرگ ايراني ساكن در حاشيه خليج فارس نيز در اين همايش حضور يافته‌اند. عصرامروز هم پنل‌هاي مختلف سرمايه‌گذاري حمل‌و‌نقل و عمران شهري، صنعت، معدن و تجارت و مناطق ويژه اقتصادي، سرمايه‌گذاري گردشگري، شيلات و كشاورزي توسط مديران‌كل دستگاه‌هاي اجرايي استان ارائه مي‌شود.
برپايي نمايشگاه در هتل هرمز هم از بخش‌هاي جنبي اين همايش است.

اين همايش روز‌هاي ۲۶ و ۲۷ فروردين امسال در تالار شهيد آويني برگزار مي‌شود./ جنوب ايران نيوز