پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : اعلام مسيرهاي راهپيمايي روزجهاني قدس در هرمزگان
سه شنبه، 7 خرداد 1398 - 18:46 کد خبر:40087
براساس اعلام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هرمزگان راهپيمايي روز جهاني قدس در بندرعباس ساعت ۱۱ صبح از بوستان شهيد دباغيان (پارك شهر) تا مسجد جامع بندرعباس، محل برگزاري نماز جمعه برگزار مي‌شود.

مسيرهاي راهپيمايي روزجهاني قدس در شهرستان ها و شهرهاي هرمزگان اعلام شد.
 
به گزارش جنوب ايران نيوز، براساس اعلام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هرمزگان راهپيمايي روز جهاني قدس در بندرعباس ساعت ۱۱ صبح از بوستان شهيد دباغيان (پارك شهر) تا مسجد جامع بندرعباس، محل برگزاري نماز جمعه برگزار مي‌شود.
 
Image result for ‫روز قدس‬‎
 
راهپيمايي روز قدس در شهرستان رودان ساعت ۱۲ ظهر از ميدان امام تا مسجدجامع، در شهرستان ميناب ساعت ۱۱ صبح از چهار راه آل محمد تا مسجد امام خميني (ره)، در شهرستان سيريك بعد از نمازجمعه از مسجد صاحب الزمان تا مسجد جامع فكري، در شهرستان جاسك ساعت ۱۱ صبح از ميدان امام تا مسجد جامع، برگزار مي‌شود.
 
مردم روزه دار در شهر سردشت بشاگرد ساعت ۱۱ صبح از ميدان ولايت تا مسجد جامع، و در بندرخمير ساعت ۱۱:۳۰ از چهارراه شهرداري تا مسجد علي بن ابيطالب، راهپيمايي مي‌كنند.
 
اين راهپيمايي در بستك بعد از نماز جمعه از مسجد جامع شهر بستك تا هتل جهانگيريه، در پارسيان بعد از نماز جمعه از مصلي تا ميدان وليعصر و در بندرلنگه بعد از نماز جمعه از مسجد جامع تا دفتر امام جمعه خواهد بود.
 
مسير راهپيمايي بزرگداشت روز قدس در شهر حاجي آباد ساعت ۱۱ صبح از ميدان ولايت تا مسجد جامع، در شهر قشم ساعت ۹ صبح از مصلاي امام علي به سمت امامزاده سيد مظفر (ع)، برگزاري راهپيمايي در جزيره هرمز ساعت ۱۱ و نيم از ميدان بسيج تا مسجد ابوالفضل و در شهر بوموسي ساعت ۱۰ و ۴۵ دقيقه صبح از اداره تبليغات اسلامي تا مسجد جامع امام حسن مجتبي (ع) اعلام شده است.
 
خروش مردم ولايتمدار هرمزگان عليه جنايات رژيم اشغالگر قدس در بخش‌هاي استان نيز طنين انداز مي‌شود.
 
راهپيمايي روز قدس در بخش رودخانه بعد از نماز جمعه از ميعادگاه نماز جمعه تا ميدان شهداي گمنام، در بخش سندرك ساعت ۹ صبح از مقابل كتابخانه امام علي (ع) تا مسجد جامع، در تازيان بالا ساعت ۹ صبح از سه راهي كوه گنو تا گلزار شهدا، در بخش گوهران ساعت ۹ صبح از روبروي مجتمع بهزيستي تا مسجد صاحب الزمان، و در بخش گافر و پارامون ساعت ۹ صبح از بخشداري تا مجتمع رضوي و بخش احمدي ساعت ۱۱:۳۰ از يادمان شهداي گمنام تا مسجد ابولفضل (ع) ميعادگاه نماز جمعه و در بخش توكهور و هشتنبدي از ساعت ۱۱:۳۰ از بخشداري توكهور تامسجد جامع هشتنبدي برگزار مي‌شود.
 
مسير اين راهپيمايي در شهر جناح بعد از نماز جمعه از مسجد جامع تا سه راه مسجد جامع، در بندر چارك بعد از نماز جمعه از مسجد جامع اهل سنت تا مجتمع فرهنگي، ولي عصر و در بخش لمزان بندرلنگه نيز بعد از نماز جمعه از مسجد جامع اهل سنت تا بلوار جمهوري اسلامي تعيين شده است.