پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : ضرب و شتم پرسنل اورژانس 115 هرمزگان
جمعه، 14 تیر 1398 - 12:34 کد خبر:40259
اين افراد كه قصد فراري دادن مصدوم را داشتند با سد كردن راه آمبولانس، علاوه برخسارت به آمبولانس، به پرسنل اورژانس 115 كه در حال خدمات‌رساني به مصدوم بودند، حمله كرده و آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار مي‌دهند.


 

رئيس مركز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشكي استان هرمزگان از ضرب و شتم پرسنل اورژانس 115 سيريك توسط عوامل ناشناس خبر داد.

به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از ايسنا، دكتر محمود حسين‌پور با اعلام اين خبر گفت: حدود ساعت 22:19 شب گذشته(13 تيرماه) در پي اعلام حادثه واژگوني خودرو در مسير شهرستان سيريك به ميناب، به مركز پيام اورژانس 115 سيريك، بلافاصله آمبولانس پايگاه جاده‌اي كوهستك به محل حادثه اعزام شد.

وي اظهار كرد: تيم اعزامي اورژانس ۱۱۵، در سريع‌ترين زمان در صحنه تصادف حاضر و بعد از انجام اقدامات درماني اوليه در محل حادثه، با توجه به وضعيت جسماني مصدوم، جهت ادامه درمان، مصدوم را به بيمارستان حضرت ابوالفضل ميناب منتقل مي‌كنند كه بين راه در مسير روستاي زهوكي موردحمله افراد ناشناس قرار مي‌گيرد.

حسين پور خاطرنشان كرد: اين افراد كه قصد فراري دادن مصدوم را داشتند با سد كردن راه آمبولانس، علاوه برخسارت به آمبولانس، به پرسنل اورژانس 115 كه در حال خدمات‌رساني به مصدوم بودند، حمله كرده و آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار مي‌دهند.

 


 

 

وي بيان كرد: متأسفانه در اين حادثه هر دو همكار اورژانس 115 شديداً آسيب‌ديده و جهت درمان به بيمارستان حضرت ابوالفضل ميناب منتقل شدند و با توجه به‌شدت ضربات وارده يوسف زارعي كه دچار تروما و ضربه به ناحيه سر و گردن شده بود با توجه به وخامت حالش، جهت انجام سي‌تي‌اسكن و انجام اقدامات درماني حدود ساعت 2 بامداد به بيمارستان شهيد محمدي بندرعباس منتقل‌شده كه همچنان تحت نظر است.

 


 

 

رئيس مركز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشكي استان هرمزگان ادامه داد: چاكر رئيسي نيز كه به دنبال تروما به‌صورت و چشم راست دچار پارگي قرنيه و آسيب به شبكيه شده است جهت ادامه درمان، صبح امروز به بيمارستان شهيد محمدي بندرعباس منتقل شد.

حسين پور ضمن اشاره به ضرب و شتم پرسنل خدوم اورژانس، به‌خصوص در حين خدمت‌رساني كه تاكنون چندين بار رخ داده، از مراجع قضايي پيگيري موضوع تا حصول نتيجه و اعمال مجازات قانوني را خواستار شد.

حمله به امدادگران اورژانس سيريك براي فراري دادن مصدوم