پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : فروش اقساطي محصولات چري و ام‌وي‌ام
یکشنبه، 27 مرداد 1398 - 13:54 کد خبر:40557
مدير فروش شركت مديران خودرو شرايط فروش اقساطي طرح "عيد تا عيد" محصولات اين شركت را تشريح كرد.

به گزارش جنوب ايران نيوز، جواد اكبري در جمع خبرنگاران با اشاره به تسهيلات ويژه اين طرح در مورد جزئيات آن گفت: طرح "عيد تا عيد" شركت مديران خودرو كه از 15 مرداد آغاز شده با تكيه بر تحويل فوري خودرو ديده شده است.
 

فروش اقساطي محصولات چري و ام وي ام/  ارائه خدمات پس از فروش رايگان به ارزش حداقل 400 هزار تومان از 26 مرداد (+ جزئيات)
 
وي در مورد جزئيات اين طرح خاطر نشان كرد: در اين طرح امكان ارائه محصولات از 2 برند" ام وي ام " و "چري" فراهم است. در مورد محصولات ام وي ام  خودروي ام وي ام 315 درصد پيش پرداخت 35 درصد، ايكس 33 پيش  با پرداخت 40 درصد و خودروي ايكس 22 با پيش پرداخت اوليه 50 درصد و شرايط اقساطي متفاوت ارائه مي شوند.
 
مدير فروش شركت مديران خودرو در ادامه با اشاره به شرايط فروش محصولات برند چري نيز خاطر نشان كرد: در مورد برند چري نيز خودروهاي "تيگو 5 " و "تيگو 7 " به عنوان محصولات شاسي بلند به صورت شرايط ويژه با پيش پرداخت 50 درصدي و اقساط 12 ماهه بدون بهره قابل خريداري هستند.
 
وي ادامه داد: چنانچه مشتري درخواست استفاده از تسهيلات با باز پرداخت بيشتر از يكسال نيز داشته باشد مي تواند از شرايط ديگري فروش كه شامل اقساط بلند مدت با نرخ سود 18 است استفاده كند.
 
به گفته اكبري مدل تمامي خودروهايي كه در اين طرح به فروش مي رسند 98 بوده و مشتريان نيز در مدت 1 هفته پلاك خودرو را دريافت خواهند كرد.
 
وي در پاسخ به پرسشي در زمينه ارتقاء كيفيت خودروها خصوصا در مورد برند ام وي ام گفت: شركت همواره در زمينه ارتقاء كيفيت در حال فعاليت است به طوريكه هم اكنون علاوه بر به روز شدن خودروهاي توليدي در زمينه بالا رفتن كيفيت نيز تلاش هاي زيادي شده است.
 
ارائه سرويس هاي رايگان به ارزش 200 هزار تومان
 
اكبري در ادامه با اشاره به ارتقاء خدمات رساني به 350 هزار خودروي اين شركت در كل كشور خاطر نشان كرد: براي ارتقاء شبكه ارائه خدمات پس از فروش هدفگذاري شده است تا ارائه خدمات به خودروها در كليه نمايندگي ها با كيفيت مناسب انجام شود كه در اين زمينه به دست آوردن مقام نخست در بهبود خدمات پس از فروش نشان دهنده اين اراده است.
 
وي با اشاره به برگزاري كمپين بازديد تخصصي از كليه محصولات شركت مديران خودرو از 26 مرداد تا 7 شهريور گفت: اين كمپين با شعار "لذت سفر با همراهي مطمئن"  با 9 آيتم اجرايي مي شود كه در آن بازديد و عيب يابي خودرو كاملا رايگان است.
 
معاون فروش شركت مديران خودرو ارائه تخفيف در زمينه لوازم مصرفي را از ديگر تسهيلات ارائه شده در اين كمپين ذكر كرد و گفت: علاوه بر بازديد و  عيب يابي رايگان ارائه روغن موتور با 30 درصد تخفيف و فيلتر هوا و روغن با 50 درصد تخفيف به ارزش حداقل 400 هزار تومان براي مشتريان در نظر گرفته شده است.