پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : شهرداري:نام بوستان غدير تغيير نكرده است!
یکشنبه، 27 مرداد 1398 - 15:10 کد خبر:40567
با توجه به اعتراض افراد ناآگاه از مسائل شهري نسبت به تغيير نام مجموعه گردشگري (بوستان) غدير بندرعباس، مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري بندرعباس تأكيد كرد كه نام اين بوستان هيچ تغييري نداشته است.

به گزارش جنوب ايران نيوز، مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري بندرعباس توضيحاتي در خصوص تغيير نام مجموعه گردشگري (بوستان) غدير بندرعباس ارائه داد.
 
"با توجه به انتشار مطلبي از سوي افراد ناآگاه در مسائل شهري در فضاي مجازي مبني بر اعتراض شديد نسبت به اقدام غيراصولي شهرداري بندرعباس، پيرامون تغيير نام مجموعه گردشگري(بوستان) غدير، ارائه توضيحات زير لازم است.
 
نخست اينكه نام بوستان موردنظر با توجه به اهميت اين رخداد اعتقادي و تاريخي، از ابتداي احداث اين محل به نام «غدير» مزين شده است.
 
بر همين اساس تأكيد مي‌گردد، اين مجموعه با توجه به وسعت زياد به سه بخش«بوستان ورزش» غدير، «بوستان معلولين» غدير و خود «بوستان غدير» نام‌گذاري شده است.
 
ضمناً، بررسي اخبار و رخدادهاي شهر پيرامون مسئله غدير و جلسات مربوط به اين ايام، گواه خدمات بي‌مثال شهرداري بندرعباس در همراهي حركت‌هاي مردمي است.
 
با توجه به اينكه اهميت غدير بر همه نمايان است و مسئولان شهرداري نيز نسبت به آن واقف هستند، پيشنهاد مي‌شود گروه‌ها، احزاب يا افراد مخلف ابتدا پيرامون‌ دغدغه‌هاي خود تحقيق كرده و پس از اطمينان خاطر، به شيوه صحيح و تأثيرگذار موارد موردنظر را مطرح كنند."