پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : آغاز جشنواره «خبر خوب» در هرمزگان
شنبه، 2 شهریور 1398 - 14:09 کد خبر:40625
مديركل روابط عمومي استانداري هرمزگان گفت: نخستين دوره جشنواره «خبر خوب» در راستاي اطلاع رساني از دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي و اقدامات انجام شده دولت در هرمزگان آغاز شد.

به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از روابط عمومي استانداري هرمزگان، فاطمه ركن الديني گفت: جشنواره «خبر خوب» با هدف توجه به اخبار اميدواركننده و تشويق خبرنگاران و فعالان رسانه اي به سمت توليد محتواي متناسب با شرايط و نياز فعلي جامعه اطلاع رساني خدمات دولت برگزار مي گردد.
 
آماده برگزاري انتخابات الكترونيكي هستيم/احزاب بي انگيزه شده اند
 
ركن الديني افزود: اين جشنواره در دو بخش شامل بخش ويژه برنامه ها و دستاوردهاي دولت و بخش آزاد برگزار مي گردد كه شركت كنندگان در بخش آزاد مي توانند آثار توليدي خود با ويژگي خبر مثبت و خبر خوب در تمام حوزه ها را به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.
 
وي ادامه داد:  اصحاب رسانه و فعالان فضاي مجازي مي توانند آثار توليدي اختصاصي خود در قالب‌هاي نرم خبر، گزارش توصيفي، تحليل، يادداشت ، مصاحبه مردمي ، كليپ، عكس و عكس نوشت يا آلبوم تصويري كه در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي منتشر شده است را به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.
 
وي تاكيد كرد: آثار توليدي كه مردم محور بوده و به بيان نتيجه و دستاورد اقدامات دولت از زبان مردم اختصاص داشته باشد در اين جشنواره داراي امتياز ويژه خواهد بود.
 
به گفته ركن الديني، ويژگي اين جشنواره به روز بودن اخبار و تازگي آنها و ارزيابي آثار توليد شده در يك دوره زماني كوتاه مدت است.
 
مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان، زمان توليد و انتشار آثار ارسالي را لزوما از دوم تا ۳۰ شهريور ماه سالجاري ذكر كرد.
 
وي ادامه داد: مهلت نهايي ارسال آثار به دبيرخانه جشنواره، پنجم مهرماه و از طريق ارسال اثار به دبيرخانه خواهدبود و دبيرخانه جشنواره خبر خوب آثار منتشر شده را توسط هيات داوران بررسي و منتخبان برتر هر بخش را معرفي مي‌كند.
 
ركن الديني، همچنين از برگزاري دومين جشنواره خبر خوب خبرداد و افزود: دومين جشنواره خبر خوب نيز از مهرماه  آغاز مي شود و تا پايان دهه مبارك فجر ادامه خواهد داشت. 
 
وي از سفرهاي  سياحتي و زيارتي، هداياي نقدي و غير نقدي از جمله جوايز پيش بيني شده براي اين جشنواره ذكر كرد.
 
گفتني است: امروز شنبه دوم شهريور همزمان با اغاز هفته دولت اين جشنواره از شوراي برنامه ريزي و توسعه در استانداري آغاز مي شود.