پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : تصادف در بندرلنگه 3 مصدوم برجاي گذاشت
چهارشنبه، 13 شهریور 1398 - 23:25 کد خبر:40717
جاده بدون دست اندازي كه از وسط روستاي غدير بخش شيبكوه شهرستان بندرلنگه مي گذرد بي شباهت به جاده مرگ نيست.


به گزارش جنوب ايران نيوز، روستاي غدير از توابع بخش شيبكوه شهرستان بندرلنگه است كه در مسير جاده ترانزيتي و پر رفت وآمد به سمت عسلويه و كريدور جنوب كشور واقع شده كه در هر دو طرف جاده منازل مسكوني واقع شده است.

امروز نيز چندمين تصادف  وحشتناك بين دو خودرو پژو در صورت گرفت و در اين حادثه سه نفر به شدت مصدوم شدند و لحظاتي پيش به بيمارستان اعزام شدند.


چندماه پيش دقيقا در همين مكان سه نفر عضو يك خانواده كه  سرنشين  يك خودرو سواري بودند كشته شدند.

دوسال پيش نيز يكي از اهالي روستا كه پياده از عرض جاده عبور ميكرد درنتيجه سرعت بالاي يك خودرو سواري برخورد كرد و در دم فوت شد.

جاي وحشتناك قضيه آنجاست كه كوچكترين انحراف از جاده ممكن است منجر به برخورد با عابران و كودكان و موتورسواران روستا شود تا جاييكه امروز و در پي اين تصادف قطعه اي  از خودرو به مادر پيري از اهالي اين روستا كه در نزديكي جاده درحال پياده روي بود  برخورد و جراحت ايجاد كرد.

اهالي اين روستا نيز علل اصلي اين تصادفات را نبود سرعتگير در مسير اين جاده كه در وسط منطقه مسكوني ميباشد عنوان كردند.


با وجود ناراضايتي اهالي روستا و پيگيري هاي دهيار و شوراي اسلامي روستا و  بخشدار اين بخش و درخواست‌هاي مكرر نصب سرعت‌گير بارها در شوراي ترافيك نيز رده شده است.

فواد مرادزاده بخشدار بخش شيبكوه نيز، عنوان داشت: اين موضوع  و درخواست سرعتگير در گذشته در شوراي ترافيك شهرستان بندرلنگه نيز مطرح شد كه مورد مخالفت قرار گرفته است.

وي افزود: البته مسؤولاني كه با اين سرعت‌گير مخالفت داشته اند دلايل خاص خودشان را نيز عنوان كرده اند ولي با اين حال مجددا نيز مكاتباتي در همان سال‌ها صورت گرفت.

بخشدار شيبكوه يادآور شد: مجددا اين نيز اين موضوع در دستور كار بخشداري قرار گرفته كه مكاتباتي نيز انجام شده تا دوباره اين مورد در شوراي ترافيك مطرح شود./ فرتاك نيوز