پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس بنياد شهيد هرمزگان
شنبه، 16 شهریور 1398 - 19:35 کد خبر:40727
پاكدامن برنامه هاي بزرگداشت هفته دفاع مقدس اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان هرمزگان را تشريح كرد.


به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از موج، محمدرضا پاكدامن مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران هرمزگان ، در نشست كميته ايثارگران دفاع مقدس هرمزگان ضمن تسليت ايام حزن و اندوه و عزاداري سرور و سالار شهيدان اظهار كرد: شركت خانواده هاي شاهد و ايثارگر در مراسم رژه نيرو هاي مسلح و نواختن زنگ مقاومت در مدارس شاهد سراسر استان هرمزگان از شاخص ترين برنامه هاست.
 
وي افزود: مراسم مهماني لاله ها، عطر افشاني قبور مطهر شهداي سراسر استان، تجليل و تكريم خانواده هاي شهدا بخش ديگري از برنامه هاي بزرگداشت هفته دفاع مقدس است.
 
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران هرمزگان، برگزاري مسابقات علمي، فرهنگي و ورزشي ويژه خانواده هاي معزز شاهد و ايثارگر و شركت خانواده هاي شاهد و ايثارگر در نماز دشمن شكن جمعه را از ديگر برنامه ها ذكر كرد.
 
پاكدامن در ادامه بر ضرورت دفاع مقدس و رشادت هاي شهدا و ايثارگران به نسل آينده تأكيد كرد و گفت: استفاده از تكنولوژي و امكانات روز دنيا براي به تصوير كشاندن مقاومت و ايثار رزمندگان اسلام امري ضروري است.
 
وي تصريح كرد: انتقال فرهنگ سالم، بالنده، رشد و تعالي را كه شهدا از خود به يادگار گذاشته اند، از جمله مهمترين رسالت هاي اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان هرمزگان است.