پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : اجراي حكم اعدام يك متجاوز به عنف در زندان مركزي بندرعباس
شنبه، 20 مهر 1398 - 08:33 کد خبر:40985
متجاوز به يك زن كه در سال 93 اقدام به ربايش و تجاوز به يك زن در بندرعباس كرده بود، صبح امروز در زندان مركزي بندرعباس به دار مجازات آويخته شد. رئيس كل دادگستري هرمزگان با هشدار به هنجارشكنان تصريح كرد: افرادي كه سوداي چنين جرايم شيطاني را در سر مي پرورانند، بدانند كه دستگاه قضائي استان هرمزگان براي حفظ امنيت مردم با كسي تعارف ندارد و مجازات اين‌گونه افراد قاطع و بدون اغماض خواهد بود.


به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از روابط عمومي دادگستري هرمزگان، علي صالحي اظهارداشت: يك متجاوز به عنف صبح امروز در زندان مركزي بندرعباس به دار مجازات آويخته شد.
اجراي حكم اعدام يك متجاوز به عنف در زندان مركزي بندرعباس


 رئيس كل دادگستري هرمزگان در خصوص جزئيات اين پرونده اظهار داشت: مهرماه ۱۳۹۳ خانمي با ادعاي تجاوز به عنف اقدام به طرح شكايت نمود كه در اين خصوص متهم در زمان كوتاهي دستگير و پرونده‌اي در دادگاه كيفري استان هرمزگان تشكيل شد.
 
وي خاطرنشان كرد: پس از طي مراحل دادرسي ، اثبات جرم و صدور حكم اعدام متهم ( الف –س )، اين حكم در شعبه بيستم ديوان عالي كشور تأييد و صبح امروز در زندان مركزي بندرعباس به مرحله اجرا گذاشته شد.
 
رئيس كل دادگستري استان هرمزگان در پايان با هشدار به هنجارشكنان و اخلال گران امنيت عمومي تصريح كرد: افرادي كه سوداي چنين جرايم شيطاني را در سر مي پرورانند، بدانند كه دستگاه قضائي استان هرمزگان براي حفظ امنيت مردم با كسي تعارف ندارد و مجازات اين‌گونه افراد قاطع و بدون اغماض خواهد بود.