پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : روح الله زم دستگير شد / كانال آمدنيوز در كنترل اطلاعات سپاه
دوشنبه، 22 مهر 1398 - 15:00 کد خبر:40993
«روح الله زم» دارنده كانال تلگرامي معاند و ضد انقلاب «آمد نيوز» توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامي دستگير و به كشور بازگردانده شد.


به گزارش جنوب ايران نيوز، اطلاعات سپاه از بازداشت "روح الله زم" مدير سايت "آمدنيوز" خبر داد.

 «روح الله زم» دارنده كانال تلگرامي معاند و ضد انقلاب «آمد نيوز» توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامي دستگير و به كشور بازگردانده شد.

روابط عمومي كل سپاه پاسداران در بيانيه اي اعلام كرد: "سازمان اطلاعات سپاه، در اين عمليات حرفه‌اي، هوشمندانه و چند وجهي با به كارگيري روش‌هاي نوين اطلاعاتي و شگردهاي ابتكاري، سرويس‌هاي بيگانه را مديريت و فريب داد و "روح الله زم" سرشبكه سايت ضد انقلاب و معاند "آمدنيوز" را كه در سال‌هاي اخير با هدايت، تامين و پشتيباني مستقيم آنان و نيز حمايت ضد انقلاب خارج نشين و عوامل داخلي آنها، به عنوان يكي از آبشخورهاي محوري دشمن، عمليات رواني گسترده‌اي براي اختلاف افكني در اركان نظام اسلامي، ايران هراسي، دروغ پردازي، القاي شبهه در نسل جوان نسبت به عقايد و باورهاي ديني و تبليغ و فراهم‌سازي زمينه‌هاي اقدامات خشونت بار و تروريستي؛ ايجاد آشوب و ناآرامي در كشور را اداره مي‌كرد را به داخل كشور هدايت و بازداشت كند".

در ادامه اين بيانيه آمده است: "نامبرده به رغم اينكه تحت هدايت سرويس اطلاعاتي فرانسه و حمايت و پشتيباني سرويس هاي اطلاعاتي آمريكا و رژيم صهيونيستي و مرتبط با ساير سرويس هاي اطلاعاتي قرار داشت و به صورت شبانه روزي با روش هاي پيدا و پنهان و در پوشش هاي گوناگون و چند لايه اي مورد حفاظت قرار مي‌گرفت، در دام فرزندان ملت ايران در سازمان اطلاعات سپاه افتاد".

روح الله زم

روح الله زم مدير سايت و كانال تلگرامي آمدنيوز در پاريس مستقر بود. او فرزند محلي علي زم (رئيس سابق حوزه هنري ) است. روح الله زم از طريق سايت و كانال تلگرامي آمدنيوز مطالب موهن بسياري را عليه جمهوري اسلامي ايران منتشر مي كرد.

فوري / روح الله زم مدير آمد نيوز دستگير شد

كانال آمدنيوز در اختيار سپاه پاسداران

 كانال آمدنيوز در اختيار سپاه پاسداران قرار گرفت.

همچنين خبر دستگيري "روح الله زم" در كانال آمد نيوز منتشر شده است.  انتشار اين خبر توسط تيم دستگيري وي در كانال آمد نيوز صورت گرفته است.

به دنبال سيطره سپاه بر كانال آمدنيوز، ريزش اعضاي اين كانال آغاز شده است.

 

سيطره سپاه بر كانال آمدنيوز - انتشار خبر دستگيري روح الله زم در كانال آمدنيوز

فوري / روح الله زم مدير آمد نيوز دستگير شد

 

متن اطلاعيه سپاه درباره بازداشت "روح الله زم"

سپاه پاسداران درباره بازداشت روح الله زم مدير سايت آمدنيوز بيانيه اي را به شرح زير منتشر كرد.

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت شريف و عاشورايي ايران اسلامي!

در ايام پر شور و شعور اربعين حسيني و تجديد ميثاق رهروان كربلا با آرمان‌هاي جاودان سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) كه دشمنان امت اسلامي مقهور عظمت و شكوه راهپيمايي و اجتماع عظيم و ميليوني زائران، با حقد و حسد نظاره‌گر تجلي قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامي شده‌اند؛ خداي بزرگ را شاكريم كه در سايه الطاف خفيه و بيكرانش، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه را ياري بخشيد تا يكي از سرشاخه‌هاي سراب رسانه اي دشمن و جنگ رواني عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را طي يك عمليات پيچيده با حربه ي فريب اطلاعاتي گرفتار سازند و با غافلگيري و دستگيري اين عنصر پليد و مزدور، دست برتر و ابتكار عمل خود را در مقابل سرويس‌هاي اطلاعاتي دشمن نشان دهند.

سازمان اطلاعات سپاه، در اين عمليات حرفه‌اي، هوشمندانه و چند وجهي با به كارگيري روش‌هاي نوين اطلاعاتي و شگردهاي ابتكاري، سرويس‌هاي بيگانه را مديريت و فريب داد و "روح الله زم" سرشبكه سايت ضد انقلاب و معاند "آمدنيوز" را كه در سال‌هاي اخير با هدايت، تامين و پشتيباني مستقيم آنان و نيز حمايت ضد انقلاب خارج نشين و عوامل داخلي آنها، به عنوان يكي از آبشخورهاي محوري دشمن، عمليات رواني گسترده‌اي براي اختلاف افكني در اركان نظام اسلامي، ايران هراسي، دروغ پردازي، القاي شبهه در نسل جوان نسبت به عقايد و باورهاي ديني و تبليغ و فراهم‌سازي زمينه‌هاي اقدامات خشونت بار و تروريستي؛ ايجاد آشوب و ناآرامي در كشور را اداره مي‌كرد را به داخل كشور هدايت و بازداشت كند.

نامبرده به رغم اينكه تحت هدايت سرويس اطلاعاتي فرانسه و حمايت و پشتيباني سرويس هاي اطلاعاتي آمريكا و رژيم صهيونيستي و مرتبط با ساير سرويس هاي اطلاعاتي قرار داشت و به صورت شبانه روزي با روش هاي پيدا و پنهان و در پوشش هاي گوناگون و چند لايه اي مورد حفاظت قرار مي‌گرفت، در دام فرزندان ملت ايران در سازمان اطلاعات سپاه افتاد.

با سپاس به درگاه كبريايي و آرزوي قبولي طاعات و ابراز ارادت عاشقان اهل بيت عصمت و طهارت (ع) به ساحت مقدس شهداي كربلا در اين ايام نوراني و معنوي؛ اطلاعات تكميلي پيرامون اين عمليات بزرگ -كه بيانگر شكست و جا ماندن سرويس‌هاي اطلاعاتي دشمن از قدرت اطلاعاتي سپاه است- و نيز شبكه پوششي گسترده و پيچيده مذكور، متعاقباً به استحضار ملت قهرمان و بصير ايران اسلامي رسانده خواهد شد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

22مهرماه 1398