پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : واكنش دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان به يك مرگ در بيمارستان شهيد محمدي/ سقوط از تخت پس از عمل جراحي!
سه شنبه، 23 مهر 1398 - 13:48 کد خبر:41023
فرزند يك بيمار مرد 84 ساله كه پس از عمل جراحي، از تخت سقوط مي كند و به كما رفته و فوت مي كند، اظهار داشت: پدرم را براي عمل جراحي با تجويز پزشك به بيمارستان شهيد محمدي بود، ساعت‌ها طول كشيد و پيگيري كرديم كه گفتند پدرم تحت نظر است و بايستي به «آي سي يو» برود كه تا عصر طول كشيد.


پس از اعلام مرگ پيرمردي در بيمارستان شهيدمحمدي بندرعباس بر اساس آنچه كه سهل انگاري گفته مي شود، دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان واكنش نشان داد.
 
به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از فارس، فرزند يك بيمار مرد 84 ساله كه پس از عمل جراحي، از تخت سقوط مي كند و به كما رفته و فوت مي كند، اظهار داشت: پدرم را براي عمل جراحي با تجويز پزشك به بيمارستان شهيد محمدي بود، ساعت‌ها طول كشيد و پيگيري كرديم كه گفتند پدرم تحت نظر است و بايستي به «آي سي يو» برود كه تا عصر طول كشيد.
 
وي افزود: با پزشك معالج كه تماس گرفتيم، گفت عمل كردم و او را به بخش ريكاوري بردند كه در آنجا از تخت افتاده است و سرش آسيب ديده و من بخيه كرده ام. البته بعدش سي تي اسكن گرفتند و پزشك گفت كه خونريزي شديد داشته است.البته سر پدرم شكاف برداشته بود و اين حادثه منجر به فوتش شد كه ما از طريق دادگاه و بيمارستان طرح دعوي كرده ايم.
 
مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان در همين زمينه گفت: مسؤولان بيمارستان شهيد محمدي در حال پيگيري جهت مشخص شدن چگونگي وقوع اين حادثه است و پس از بررسي ابعاد مختلف  و جمع آوري مستندات نتيجه را به خانواده اش اعلام مي كنيم.
 
فاطمه نوروزيان تاكيد كرد: درصورتي كه قصور يا اهمالي رخ داده باشد، بدون شك با فرد يا افراد خاطي براساس مقررات برخورد خواهد شد و پرونده جهت بررسي قانوني به دادستاني نظام پزشكي ارجاع داده خواهد شد.