پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : تشريح رسيدگي به پرونده فوت بيمار به دليل سقوط از تخت در اتاق عمل
چهارشنبه، 24 مهر 1398 - 14:40 کد خبر:41041
رئيس بيمارستان شهيد محمدي بندرعباس آخرين وضعيت پرونده رسيدگي به فوت بيمار به دليل سقوط از تخت در اتاق عمل بيمارستان شهيد محمدي را تشريح كرد.


به گزارش جنوب ايران نيوز، محمد تمدن دار بيان داشت: همزمان با حادثه سقوط بيمار از  تخت در اتاق عمل بيمارستان شهيد محمدي و فوت بيمار دستور رسيدگي به پرونده اين بيمارو بررسي علت حادثه به فوريت در دستور كار قرار گرفت.

رئيس بيمارستان شهيد محمدي افزود: پس از بررسي انجام شده مشخص گرديد كه عمل جراحي بيمار با موفقيت انجام شد و بيمار جهت مراقبت هاي بعد از عمل به اتاق ريكاوري انتقال داده شده بود كه متاسفانه در اتاق ريكاوري از تخت سقوط مي كند و پس از ان  بيمار به بخش مراقبتهاي  ويژه آي سي يو منتقل و در نهايت فوت نموده است.

تمدن دار با اشاره به اينكه تمامي دوربين هاي اتاق عمل چك و پرسنل حاضر در شيفت جهت ارائه توضيحات احضار و توضيحات آنها مكتوب گرديده است گفت: شرح گزارش حادثه به همراه مستندات جهت پيگيري به واحد نظارت بردرمان مستقر در دانشگاه علوم پزشكي همزگان ارسال شده است.

وي در خاتمه ضمن ابراز تاسف از وقوع اين حادثه و تسليت به خانواده اين بيمار گفت: طبق مقررات با افرادي كه بدليل سهل انگاري در اين حادثه نقش داشته  باشند برخورد خواهد شد.