پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : سرمايه‌گذاري‌ بنياد مستضعفان براي ايجاد اشتغال در هرمزگان
پنجشنبه، 9 آبان 1398 - 08:29 کد خبر:41117
رئيس بنياد مستضعفان گفت: اين بنياد سرمايه گذاري‌هاي بزرگي را در راستاي رونق توليد و ايجاد اشتغال در هرمزگان انجام داده است.


به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از فارس، پرويز فتاح عصر امروز در نشست با استاندار هرمزگان، اين استان را از استان‌هاي بسيار مهم كشور دانست و اظهار داشت: بنياد مستضعفان سرمايه گذاري‌هاي بزرگي در راستاي رونق توليد و ايجاد اشتغال در هرمزگان انجام داده كه از جمله آن راه اندازي كارخانه فولاد كاوه مي باشد.
 
وي افزود: در حال حاضر فاز نخست اين مجموعه به طور شبانه روزي در حال كار و توليد است و فاز دوم آن نيز در حال اجرا و تكميل مي‌باشد.
 
فتاح با اشاره به اشتغال گسترده مجموعه فولاد كاوه، تصريح كرد: جذب نيروي بومي در اولويت اين مجموعه قرار دارد و حتماً اين امر مورد توجه قرار مي‌گيرد.
 
رئيس بنياد مستضعفان خاطرنشان كرد: همچنين از طريق مجموعه فولاد كاوه مي‌توانيم كمك هاي اجتماعي خوبي را در هرمزگان داشته باشيم.
 
وي اضافه كرد: مجموعه سينا وابسته به بنياد مستضعفان نيز سرمايه‌گذاري بزرگي در مجتمع بندري شهيد رجايي در بندرعباس داشته تا به رونق هر چه بيشتر اقتصادي و تجاري در اين استان و كشور كمك كند.
 
فتاح اضافه كرد: همچنين طرح‌هاي كشاورزي توسط بنياد مستضعفان در شهرستان‌هاي رودان و حاجي آباد در حال تكميل است كه موجب رونق بيشتر در اين شهرستان‌ها مي‌شود.
 
وي خاطرنشان كرد: جزيره لارك به عنوان يك منطقه نمونه براي انجام طرح‌هاي توسعه‌اي و عمراني توسط بنياد مستضعفان انتخاب شده كه در چارچوب طرح هاي مشخص شده تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا به ويژه در عرصه گردشگري اين جزيره رونق خوبي پيدا كند.