پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : استاندار: تمامي امكانات برگزاري انتخاباتي با شكوه فراهم شود
جمعه، 4 بهمن 1398 - 00:47 کد خبر:41602
استاندار هرمزگان گفت: تمامي امكانات و تمهيدات در راستاي برگزاري انتخاباتي باشكوه، قانونمند و با مشاركت حداكثري مردم در نظر گرفته شود.

به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از روابط عمومي استانداري هرمزگان، فريدون همتي شامگاه چهارشنبه 2 بهمن ماه در گردهمايي فرمانداران و بخشداران استان هرمزگان با اشاره به در پيش بودن انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، عنوان كرد: فرمانداران و بخشداران به عنوان مسئولان اصلي برگزاري و اجراي انتخابات بايد آمادگي لازم را جهت اجراي دقيق فرآيندهاي انتخابات داشته باشند.
 
تمامي امكانات برگزاري انتخاباتي با شكوه فراهم شود
 
وي ادامه داد: فرمانداران و بخشداران براي اينكه بتوانند به اين مسئوليت مهم خود به نحو مطلوب عمل كنند، تمامي موارد مرتبط با انتخابات را به صورت منظم مرور و مورد بررسي قرار دهند.
 
استاندار هرمزگان تاكيد كرد: تمامي امكانات و تمهيدات در راستاي برگزاري انتخاباتي باشكوه، قانونمند و با مشاركت حداكثري مردم در نظر گرفته شود.
 
همتي با تاكيد بر اولويت قرار دادن رعايت اصل بي طرفي در اجرا و برگزاري انتخابات، تصريح كرد: رعايت دقيق قانون يك اولويت اساسي براي مسئولان اجراي انتخابات مي باشد و در اين راستا فرمانداران و بخشداران بايد به وظايف خود به طور دقيق بر اساس قانون عمل كنند.
 
وي گفت: ما به عنوان مجريان برگزاري انتخابات بايد تلاش كنيم تا انتخاباتي قانونمند، شفاف و با حضور و مشاركت حداكثري مردم برگزار شود و اوج نشاط سياسي و اقتدار و عزت كشور را در اين عرصه به منصه ظهور برسانيم.
 
استاندار هرمزگان همچنين با اشاره به ورود به ماه بهمن و در پيش بودن ايام الله دهه مبارك فجر، خاطرنشان كرد: براي بزرگداشت اين ايام الله مبارك و سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، برنامه هاي مناسب در راستاي ايجاد شادابي و نشاط بيشتر در تمامي مناطق استان برگزار شود.
 
همتي اضافه كرد: همچنين با توجه به نزديك شدن به ايام پاياني سال و تعطيلات نوروز سال آينده، فرمانداران و بخشداران از هم اكنون آمادگي لازم را براي پذيرش و ارائه خدمات به گردشگران در سراسر استان با در نظر گرفتن تمامي امكانات را داشته باشد.
 
وي اظهار كرد: روند اجراي پروژه هاي مختلف عمراني، اقتصادي و توسعه‌اي در شهرستان ها و بخش هاي مختلف به طور منظم توسط فرمانداران و بخشداران كنترل و ارزيابي شود و پيگيري هاي لازم در راستاي تسريع در تكميل اين پروژه ها صورت گيرد.