پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : بازديد فرمانده كل سپاه از منطقه سيل‌زده گافر
یکشنبه، 6 بهمن 1398 - 01:42 کد خبر:41612
فرمانده كل سپاه در ادامه بازديد از مناطق سيل‌زده شرق هرمزگان، عصر امروز شنبه از منطقه گافر در بشاگرد بازديد كرد.

به گزارش جنوب ايران نيوز، سردار حسين سلامي عصر شنبه در ادامه سفر به مناطق سيل‌زده شرق هرمزگان از وضعيت چندين روستاي منطقه سيل‌زده گافر از توابع شهرستان بشاگرد استان هرمزگان بازديد كرد.
 
بازديد فرمانده كل سپاه از منطقه سيل‌زده گافر
 
در اين بازديد، استاندار هرمزگان و سردار اباذر سالاري فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان نيز فرمانده كل سپاه را همراهي مي‌كردند.
 
فرمانده كل سپاه در اين بازديد، ضمن بررسي مشكلات و مسائل سيل‌زدگان منطقه بشاگرد، از نزديك با مردم اين مناطق نيز هم‌صحبت شد و بر تأمين نيازهاي آنان و مشاركت سپاه در تأمين زيرساخت‌هاي زندگي مردم در اين روستاها تأكيد كرد.
 
منطقه گافر از توابع شهرستان بشاگرد است كه بسياري از راههاي آن در پي سيل اخير آسيب اساسي ديده‌اند. همين موضوع نيز مدنظر فرمانده كل سپاه در بازديد هوايي از اين منطقه بود سردار سلامي آمادگي سپاه به منظور مشاركت در بازسازي راههاي مناطق سيل‌زده را اعلام كرد.
 
هم اكنون نيز بخش‌هايي از توان لجستيكي سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان و نيروي دريايي سپاه شامل مجموعه‌اي از لودرها، كاميون‌ها و چندين دستگاه بولدوزر در منطقه جاسك و بشاگرد مشغول مرمت جاده‌ها و محورهايي است كه سيل ويرانگر دو هفته گذشته خسارات وسيعي به آنها وارد كرد و راه بيش از 130 روستاي شرق هرمزگان را با مناطق پيراموني آنها مسدود كرد.