پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : ناجا: برخورد قانوني با كشف حجاب در ‌خودرو
شنبه، 19 بهمن 1398 - 02:01 کد خبر:41685
به واسطه اجراي اين طرح با افرادي كه در خودرو كشف حجاب مي‌كنند، برخورد قانوني صورت مي‌پذيرد.

فرمانده نيروي انتظامي گفت: با افرادي كه در خودرو كشف حجاب مي‌كنند، برخورد قانوني صورت مي‌پذيرد‌ چرا كه معتقد هستيم اين عمل ناشايست يك هنجارشكني محسوب مي‌شود.
 
به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از تسنيم، سردار حسين اشتري پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن عرض تبريك به مناسبت فرا رسيدن ايام‌الله دهه فجر اظهار داشت: برنامه‌ريزي پليس براي نوروز 99 در حال تهيه و تدوين است به نحوي كه طرح نوروزي از 25 اسفند تا 17 فروردين ادامه دارد و تمامي قرارگاه‌هاي نوروزي پليس در اين ايام به حالت آماده باش هستند تا ايامي خوش را براي هموطنان و مسافران نوروزي رقم بزنند.
 
وي ضمن تاكيد بر حمايت قاطع آمران به معروف و ناهيان از منكر توسط پليس افزود: بسيجيان افراد خالص و مخلصي هستند كه براي مشاركت در تامين نظم و امنيت بدون هيچ چشم داشتي جان باارزش خود را در كف دست مي‌گذارند و بر همين اساس نيروي انتظامي از ماموريت‌هاي محوله شده از سوي سپاه و ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر به بسيج حمايت قاطع مي‌كند.
 
فرمانده انتظامي جمهوري اسلامي ضمن اشاره به برخورد جدي و قاطع با مخلان در اقتصاد كشور به ويژه قاچاقچيان ابراز داشت: با تلاش شبانه‌روزي همكاران ما در سازمان نيروي انتظامي ميزان كشفيات كالاي قاچاق در 10 ماهه سال جاري نسبت به مشابه سال گذشته سه برابر شده است و نقش تاثيرگذار مردم در افزايش اين كشفيات نيز بر هيچ كس پوشيده نيست.
 
وي از اجراي طرح ناظر يك در كشور خبر داد و گفت: به واسطه اجراي اين طرح با افرادي كه در خودرو كشف حجاب مي‌كنند، برخورد قانوني صورت مي‌پذيرد در حالي كه با همكاري مردم با اين خودروهاي متخلف برخورد قانوني صورت مي‌پذيرد چراكه معتقد هستيم اين عمل ناشايست يك هنجارشكني محسوب مي‌شود.