پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : تقدير بارفروشان از دستور استاندار هرمزگان
چهارشنبه، 23 بهمن 1398 - 15:57 کد خبر:41700
به‌دنبال انتشار گزارشي درباره وضعيت ميدان جديد ميوه و تره‌بار بندرعباس در خبرگزاري فارس و استمداد بارفروشان از استاندار براي رسيدگي به مشكلات اين ميدان پيش از افتتاح، فريدون همتي در دستوري به دستگاه‌هاي مسؤول از آنان خواست تا پيش از برگزاري هرگونه مراسم افتتاحي، مشكلات اين ميدان به طور اساسي رفع شود.

به گزارش جنوب ايران نيوز، مهدي جوادي عضو اتحاديه بارفروشان بندرعباس صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار كرد: استاندار هرمزگان پس از اطلاع از مشكلات ميدان جديد ميوه و تره‌بار بندرعباس به معاون عمراني استانداري هرمزگان و اداره كل امور شهري استانداري دستور دادند تا مشكلات ميدان جديد ميوه و تره‌بار پيش از هرگونه افتتاحي مورد بررسي و رفع گردد.
 
Image result for مهدي جوادي + بندرعباس
 
وي افزود: در جلسه ويژه‌اي با حضور همه دستگاه‌هاي مسئول در اين زمينه از جمله شهرداري، آب و فاضلاب شهري، برق، مخابرات، صنعت، معدن و تجارت و همچنين نمايندگان اتحاديه بارفروشان در دفتر مهندس مدرس معاون عمراني استانداري هرمزگان به عنوان نماينده استاندار و به تبع نماينده دولت برگزار شد كه در اين جلسه گزارش كاملي از نواقص اين پروژه و ايرادات مورد نظر ارائه شد.
 
عضو اتحاديه بارفروشان بندرعباس تصريح كرد: پس از اخذ گزارش و ارائه استدلالات لازم، دستورات ويژه‌اي به دستگاه‌هاي مسوول جهت رفع مشكلات پروژه ارائه و همچنين مقرر شد تا نگراني‌ها و دغدغه‌هاي بارفروشان فعلي بندرعباس در ميدان جديد لحاظ شود.
 
جوادي از پيگيري و دستور استاندار و مسئوليت‌پذيري و پيگيري معاونت عمراني استانداري و رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت در اين زمينه تقدير كرد و گفت: از شهرداري انتظار داريم تا تكليف بارفروشان قديمي بندرعباس را روشن كرده و ايرادات اين پروژه را با همكاري پيمانكار رفع كند تا پروژه‌اي آبرومندانه و در شان هرمزگان افتتاح شود.