پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : خون حاج قاسم كليد فتح بيت‌المقدس است
چهارشنبه، 23 بهمن 1398 - 17:24 کد خبر:41702
فرمانده قرارگاه جهادي بنياد كرامت امام رضا (ع) گفت: خون شهيد حاج قاسم سليماني كليد فتح بيت‌المقدس است و ريشه آمريكا و مستكبران را خواهد خشكاند.

به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از فارس، حاج حسين يكتا در مراسم برزگداشت حاج قاسم سليماني و در اجتماع سليماني‌هاي ميناب اظهار كرد: مردم ولايت‌مدار و انقلابي شهرستان ميناب اهل دين و ديانت و عزت‌خواهي‌اند و همين صفات در وجود سردار دلاورمان حاج قاسم سليماني نيز نهادينه شده بود كه از او چهره‌اي منحصربفرد در جبهه مقاومت ساخت.
 
خون حاج قاسم كليد فتح بيت‌المقدس است
 
وي با بيان اين كه عزت‌طلبي و استقلال‌خواهي در بنيان انقلاب اسلامي و نهضت امام خميني (ره) قرار دارد، خاطرنشان كرد: حاج قاسم پرورش يافته مكتب حضرت روح الله (ره) بود و راهي كه او به روي ملت‌هاي در بند منطقه گشود، راهي تا ابد روشن و استوار است كه دشمن سخت از آن در هراس خواهد بود.
 
فرمانده قرارگاه جهادي بنياد كرامت امام رضا (ع) ادامه داد: يكي از ويژگي‌هاي حاج قاسم سليماني، ولايت‌مداري و تواضع در وجود او بود كه او چهره‌اي ممتاز ساخت كه همه ملت ايران او را دوست داشتند و اين عشق و ارادت را در روز تشييع پيكر او به نمايش گذاردند.
 
حاج حسين يكتا افزود: حاج قاسم يك كشور بود و خون او ملتي را به جوشش و حركت رساند و سبب احياي راهي شد كه امام راحل ما بر آن تأكيد فراواني داشت.
 
وي از خون شهداي فرودگاه بغداد و بخصوص خون شهيد حاج قاسم سليماني و شهيد ابومهندس المهدي به عنوان كليد فتح بيت‌المقدس و نابودي صهيونيست‌هاي غاصب ياد كرد و بيان داشت: شهادت او و همرزمانش اذان به وقت افول آمريكا است و مستكبران ديگر جايي در منطقه نخواهند داشت.
 
اين فرمانده جهادي كشورمان تصريح كرد: حاج قاسم هر چه بالاتر رفت، تواضع و ولايت‌مداري‌اش بيشتر شد و اين ويژگي ناب يك انقلابي مومن است.
 
حاج حسين يكتا گفت: حاج قاسم يك آدم عادي نبود بلكه فرمانده‌اي دلاور در خط مقدم مبارزه با توطئه‌هاي دشمنان بود و روزي كه به شهادت رسيد همه فهميدند كه او فرمانده صلح، آرامش، اقتدار و مبارزه با تندروي در منطقه بوده است كه خون پاكش را نيز نثار اين راه بلند كرده است.
 
فرمانده قرارگاه جهادي بنياد كرامت امام رضا (ع) در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به اين كه مشكل كشور در شرايط حاضر نبود مجاهد و مدير پاي كار است، خاطرنشان كرد: براي رفع مشكلات كشور بايد به خون شهدا تأسي كنيم و خودمان را وامدار خون‌هاي پاك و مطهري بدانيم كه براي استقلال و عزت اين كشور به زمين ريخته شده است.
 
وي افزود: كليد ارتقاي كارآمدي نظام، مديراني جهادي با انگيزه تلاش و كوشش براي رفع مشكلات مردم هستند تا بتوانند دردهاي مردم را شناخته و براي رفع آنها تلاش كنند.