پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : فرماندار بندرعباس: روزانه ده‌ها مسافر به شهرهايشان برگشت داده مي‌شوند
یکشنبه، 3 فروردین 1399 - 11:36 کد خبر:41896
فرماندار بندرعباس گفت: با تشديد كنترل‌ها در مبادي ورودي اين شهر، ده‌ها مسافر با خودروهايشان برگشت داده شده‌اند.

به گزارش جنوب ايران نيوز، عزيزاله كناري صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار كرد: هر چند كه شهرستان بندرعباس فاقد مرز مشترك با ديگر استان‌هاي كشور است ولي روزانه تعداد قابل توجهي خودرو كه به هشدارها توجه نمي كنند و قصد ورود به اين شهرستان دارند توسط تيم هاي رصد در ورودي‌هاي شهر برگشت داده مي شوند.
 
وي افزود: در ۲۹ اسفند ۲۲۸ خودرو مسافران كه قصد ورود به اين شهرستان را از مسير شمال استان را داشتند، برگشت داده شدند و از ورودشان به شهرستان ممانعت به عمل آمد.
 
فرماندار بندرعباس ادامه داد: همچنين در همين روز ۵ دستگاه خودروي مسافران از مسير غربي و ۱۲ دستگاه از مسير شرقي برگشت داده شدند.
 
كناري گفت: در اولين روز سال جديد نيز ۲۰۸ خودروي مسافراني كه بدون توجه به هشدارها قصد سفر به بندرعباس و استقرار در اين شهر را داشتند نيز با رصد دقيق و گفت‌وگو با آنان به شهرهايشان برگشت داده شدند.
 
وي عنوان كرد: قطار ورودي چهارشنبه ۲۸ اسفندماه با ظرفيت ۲۸۰ نفر فقط ۸ مسافر داشت و قطار روز ۵شنبه ۲۹ فروردين نيز ۷ مسافر و ديروز هم ورودي قطار مسافري نداشتيم.
 
فرماندار بندرعباس تاكيد كرد: هيچ خدماتي در شهر به مسافران نوروزي ارائه نخواهد شد و بازارها تعطيل و بندر شهيد حقاني نيز صرفا به ساكنان جزاير آنهم به طور محدود خدمات ارائه مي‌كند. 
 
كناري گفت: به هيچ وجه اجازه برپايي چادر در بوستان‌هاي شهر را به هيچ كس نخواهيم داد.