پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : افتتاح‌كارگاه‌جهادي‌توليدماسك باحضور سردارسالاري
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 19:10 کد خبر:41914
كارگاه جهادي توليد ماسك بچه‌هاي حضرت زهرا (س) با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افتتاح شد.


 

به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از فارس، كارگاه جهادي توليد ماسك « بچه‌هاي حضرت زهرا (س) » به عنوان يكي از مجهزترين و پرتوليدترين واحدهاي توليد ماسك موجود در جنوب كشور با حضور سردار سالاري فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افتتاح شد.


 

اين كارگاه با حضور 15 نيروي جهادي «دوره ديده» با همكاري سازمان فني و حرفه‌اي هرمزگان و اداره كل بهزيستي ايجاد شده و روزانه 3 هزار ماسك استاندارد توليد و با تحويل به دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان براي ضدعفوني‌سازي، آنها را به دست عموم مردم و مراكز مورد نياز مي‌رساند.

افتتاح كارگاه جهادي توليد ماسك با حضور فرمانده سپاه هرمزگان+عكس


حميدرضا محرابي‌فرد مسؤول اين گروه جهادي با بيان اين كه همه نيروهاي مشغول بكار در اين كارگاه جهادي را جوانان 18 تا 20 ساله تشكيل مي‌دهند، افزود: اين جوانان با طي دوره‌هاي خاص خياطي به صف توليد ماسك در شرايط خاص كشور به منظور كمك به مقابله با ويروس كرونا پيوسته‌اند تا بتوانند خدمتي هرچند كوچك در كنار «سربازان سلامت» كشورمان كنند. 


 

وي از بنياد علوي براي حمايت از اين گروه جهادي از ابتداي آغاز فعاليت تاكنون نيز تقدير كرد و گفت: روند توليد ماسك را به طور تصاعدي افزايش خواهيم داد و اين كارگاه توانايي توليد ماسك و لباس‌هاي مخصوص ضد ويروس را تا 3 برابر ظرفيت فعلي داراست.