پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : لوح تقدير فرمانده كل سپاه به استاندار هرمزگان
یکشنبه، 14 اردیبهشت 1399 - 20:49 کد خبر:42075
لوح تقدير فرمانده كل سپاه به دليل برگزاري بسيار خوب كنگره ملي شهداي استان هرمزگان به استاندار هرمزگان اهدا شد.


 

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، بعد از ظهر امروز در ديدار سردار حق‌طلب رييس بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس سپاه و فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، لوح تقدير سردار سلامي فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از فريدون همتي استاندار هرمزگان به دليل برگزاري بسيار خوب كنگره ملي شهداي استان هرمزگان، به وي اهدا شد.

 

اهداي لوح تقدير فرمانده كل سپاه به استاندار هرمزگان/سردار حق‌طلب: كنگره شهداي هرمزگان از بهترين‌ها در كشور بود

 فريدون همتي در اين ديدار از تلاش‌ها و همكاري‌هاي مجموعه سپاه به ويژه سردار سلامي فرمانده كل سپاه و سردار سالاري فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان به ويژه در راستاي حضور به موقع و كمك به سيل زدگان جاسك و بشاگرد در شرق هرمزگان، برگزاري كنگره ملي شهداي استان هرمزگان، مهار و مديريت بيماري كرونا و ياري رساني به اقشار آسيب ديده، تشكر و قدرداني كرد. 

وي ادامه داد: برگزاري كنگره ملي شهداي استان هرمزگان، بركات بسياري را براي اين استان به همراه داشت و مهار و مديريت سيل و بيماري كرونا از بركات اين كنگره بود كه موجب شد كمترين هزينه هاي جاني و مالي بر مردم مترتب شود.

استاندار هرمزگان افزود: در سايه نگاه انساني و  اسلامي كه در جامعه داريم و با كمك‌هاي مردمي و احسان و نيكوكاري مردم، توانسته‌ايم از گذرگاه هاي سخت عبور كنيم.

همتي تصريح كرد: عدالت در خدمت رساني سلامت با لطف خداوند متعال و هدايت مقام معظم رهبري  محقق شد و به پشتوانه مدافعان سلامت و با رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي و آموزش مردم، مي توانيم به شرايط قبل از كرونا، بازگرديم. 

وي گفت: با لطف خداوند متعال و توصيه‌هاي مقام معظم رهبري، تلاش و جانفشاني كادر درماني و مدافعان سلامت و زحمات نيروهاي مسلح از جمله سپاه و ارتش و همكاري همه مردم، بيماري كرونا در كشورمان و از جمله در استان هرمزگان، به خوبي مديريت شد.

استاندار هرمزگان با اشاره به ديدار جمعي از مسئولان استان هرمزگان با مقام معظم رهبري به مناسبت برگزاري كنگره ملي شهداي استان هرمزگان، اظهار داشت: دستاورد آن ديدار، تحقق انتقال كالا در بندر شهيد رجايي به طور مستقيم از كشتي به ريل و افزايش حمل كالا از طريق شبكه راه آهن بود كه پس از ۱۵ سال، انجام شد و اين امر از موارد مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب اسلامي در آن ديدار بود.

همتي با اشاره به اجراي رزمايش مواسات و كمك‌هاي مومنانه در هرمزگان با همكاري و تلاش نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس و سپاه امام سجاد(ع) استان، خاطرنشان كرد: با پيگيري‌هايي كه از طريق مكاتبه و گفتگو با رئيس بنياد مستضعفان صورت گرفت، كمك هزينه معيشتي به اقشار آسيب ديده از بيماري كرونا در جزيره هرمز پرداخت شد و پرداخت كمك بلاعوض به قايقداران و فعالان در شناورهاي مسافري نيز در حال انجام است.

سردار احمد حق‌طلب رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نيز در اين ديدار، بيان داشت: تا كنون در ۲۶ استان كشور، كنگره ملي شهدا برگزار شده كه استان هرمزگان يكي از بهترين برگزار كنندگان اين كنگره در سال‌هاي اخير بوده است.

وي ادامه داد: همدلي و همكاري دستگاه هاي دولتي و نظامي در هرمزگان براي تحقق اين رويداد ارزشي مثال زدني و همدلي بين آحاد مردم در اين راستا مشهود بود.

رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي افزود: با توصيه‌ها، هدايت و پشتيباني استاندار هرمزگان اين كنگره به شكل بسيار خوب در هرمزگان برگزار شد و به همين دليل ضرورت داشت، مراتب قدرداني سردار سلامي فرمانده كل سپاه از استاندار هرمزگان را به نيابت از ايشان، اعلام كنم.

به گزارش فارس، در اين ديدار لوح تقدير سردار سلامي فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از دكتر همتي استاندار هرمزگان به دليل برگزاري بسيار خوب كنگره ملي شهداي استان هرمزگان، توسط سردار حق طلب به نمايندگي از فرمانده كل سپاه به استاندار هرمزگان، اهدا شد.