پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : خبر خوش مسكني وزير براي مردم
چهارشنبه، 29 مرداد 1399 - 07:41 کد خبر:42495
محمد اسلامي وزير راه و شهرسازي با بيان اينكه هنوز هم بازار مسكن ملتهب است و هيچ قيمتي در بازار واقعي نيست از تحويل نخسيتن سري خانه‌هاي «طرح اقدام ملي مسكن» به مردم تا پايان فصل جاري خبر داد.


به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز به نقل از خانه ملت، محمد اسلامي وزير راه و شهرسازي در پاسخ به پرسشي مبني بر اينكه همچنان توصيه نخريدن خانه را به مردم دارد يا خير؟، گفت: آن زمان بازار ملتهب مسكن بود و هنوز هم بازار ملتهب است و هيچ قيمتي در بازار واقعي نيست.

                          خبر خوش مسكني وزير براي مردم

وي درخصوص اينكه مردم چه زماني نتيجه طرح‌هاي دولت و مجلس را در بازار مسكن خواهند ديد؟، توضيح داد: نتيجه اقدامات از اكنون آغاز شده است و ان‌شاءالله در همين فصل تابستان نخسيتن سري خانه‌هاي "طرح اقدام ملي مسكن" را در استان‌هاي پيشتاز به مردم تحويل داده مي‌شود.

اسلامي در جريان اجراي «طرح اقدام ملي مسكن» در برخي از استان‎ها مردم زمين تحويل مي‌گيرند و تعدادي نيز به پروژه‌ها متصل مي‌شوند، در واقع جريان سازي فعالي را در بحث مسكن پايه‌گذاري كرده‌ايم.

وزير راه و شهرسازي در پاسخ به اين سوال كه تحويل خانه‌هاي طرح اقدام ملي مسكن منجر به كاهش قيمت مسكن مي‌شود يا خير؟، گفت: كاهش قيمت مسكن تابع عرضه و تقاضا نيست، بلكه تابع شرايط اقتصادي كشور است.