پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : خودكشي تلخ دانش‌آموز ممتاز بعد از كنكور
شنبه، 1 شهریور 1399 - 11:31 کد خبر:42504
ساعت ۱۸ روز پنجشنبه گزارش مرگ پسري ۱۹ ساله به قاضي ساسان غلامي، كشيك جنايي پايتخت اعلام شد. با حضور تيم تحقيق در محل حادثه معلوم شد پسري ۱۹ ساله خودش را از پشت بام ساختماني چهارطبقه به پايين انداخته و جان باخته است.

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، ساعت ۱۸ روز پنجشنبه گزارش مرگ پسري ۱۹ ساله به قاضي ساسان غلامي، كشيك جنايي پايتخت اعلام شد. با حضور تيم تحقيق در محل حادثه معلوم شد پسري ۱۹ ساله خودش را از پشت بام ساختماني چهارطبقه به پايين انداخته و جان باخته است.
 
در بررسي‌ها مشخص شد كه او دانش‌آموزي ممتاز و معدل ديپلمش ۱۹ و نيم بوده است. او يك سالي بود كه خودش را در خانه حبس كرده و درس مي‌خواند تا در رشته دلخواهش قبول شود و بالاخره روز كنكور رسيد و وي سر جلسه امتحان كه روز پنجشنبه برگزار شده بود حاضر شد. اما ظاهرا او در كنكور موفق نبوده و نتوانسته بود آنطور كه دلش مي‌خواست به سوالات پاسخ بدهد.
 
همين مساله باعث ناراحتي او شده و پس از آزمون و بازگشت به خانه به پشت بام رفته و تصميم هولناكش را عملي كرده بود. بر اساس اين گزارش، وسايلي كه وي با خودش به سر جلسه كنكور برده بود مانند مداد و پاكن و ... در پشت بام پيدا شد و در اين شرايط قاضي جنايي دستور انتقال جسد به پزشكي قانوني و انجام تحقيقات بيشتر را صادر كرد.