پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : افتتاح 42پروژه هم‌زمان با هفته دولت در سيريك
دوشنبه، 3 شهریور 1399 - 15:29 کد خبر:42533
فرماندار شهرستان سيريك گفت: بيش از 42 پروژه با اعتباري بالغ بر 839 ميليارد ريال هم‌زمان با هفته دولت در شهرستان سيريك به بهره‌برداري خواهد رسيد.


به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، احمد جمال‌الديني صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سيريك عنوان داشت: انفجار دفتر نخست وزيري در هشتم شهريور سال 1360 و شهادت دو يار ديرين امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهيد محمدعلي رجايي، رئيس جمهور و محمدجواد باهنر، نخست وزير كه نمونه‌اي از دولتمردان مردمي بودند و نيز به‌منظور آشنايي مردم با فعاليت‌ها و بيان اهداف و برنامه‌هاي آينده دولت، هفته‌اي به‌نام هفته دولت نام‌گذاري شده است كه از دوم تا هشتم شهريور مي‌باشد.

وي افزود: در تاريخ هر ملت، فراز و نشيب‌هاي تلخ و شيريني وجود دارد كه تعيين‌كننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوري اسلامي در ايران به رهبري بزرگ مردي كه جهان مانند او را كمتر به خود ديده است و همچنين جان‌فشاني فرزندان فداكار اين مرز و بوم، حركت خود را آغاز كرد. در اين ميان، شهادت دو شخصيت فداكار اسلام، رجايي و باهنر كه به آتش كين منافقان سوختند، فصلي از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاريخ انقلاب گشوده است.

فرماندار شهرستان سيريك ادامه داد: هم‌زمان با هفته دولت 42 پروژه عمراني با اعتباري بالغ بر 839 ميليارد ريال در بخش‌هاي عمران و توسعه روستايي، برق، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و توليدي و خدماتي به بهره‌برداري خواهد رسيد.

اين مسؤول خاطرنشان ساخت: بهره‌برداري از دبيرستان جلال آل احمد، ساختمان سالن امتحانات سيريك، پروژه‌هاي شركت توزيع برق، توليدي آجر، دهكده غذايي نگين سيريك و مرغداري از پروژه‌هاي شاخص شهرستان سيريك هستند كه با حضور معاون استاندار هرمزگان و از طريق ويديو كنفرانس مورد بهره‌برداري قرار خواهند گرفت.

جمال‌الديني اظهار كرد: كلنگ‌زني بزرگترين مجتمع خدماتي رفاهي استان با اعتباري بالغ بر 50 ميليارد تومان و دبستان سه كلاسه روستاي بصره نيز در اين هفته كلنگ‌زني و ساخت آنان آغاز خواهد شد.